Прес-релізи

Як навчити пенсіонера платити за комуналку не виходячи з дому

Літній людині буває важко вибратися з дому до банку чи пошти, щоб сплатити за комунальні послуги. А задуха у відділеннях, черги, негативний настрій клієнтів та працівників, нестача місць для сидіння можуть спричинити погіршення самопочуття або психологічний стрес. Навчіть родича-пенсіонера сплачувати комуналку онлайн – це вбереже його і вас від багатьох проблем.

 

Обладнання для онлайн-платежів

Щоб оплата комунальних послуг онлайн була зручною та простою, придбайте пенсіонеру відповідний гаджет, з якого він виходитиме в інтернет. При виборі техніки зверніть увагу на найбільш ймовірні вікові особливості літньої людини:

  • тремтіння рук;
  • послаблений зір;
  • невисока швидкість реакції;
  • проблеми з дрібною моторикою. 

Тому правильні гаджети для пенсіонера матимуть великий екран і крупні клавіші з легким ходом. Бажано, щоб техніка була захищена від падінь (скло Gorilla Glass, металева захисна рамка, корпус з надійного пластику).

Також знадобиться банківська платіжна карта. Обирайте варіант з безпроцентними інтернет-оплатами. Допоможіть пенсіонерові отримати таку картку – сходіть з ним до вибраного банку, взявши паспорт, пенсійне посвідчення та ідентифікаційний код.

 

Мотивація і перебіг навчання

Потрібно виробити у людини похилого віку мотивацію для навчання дистанційній оплаті комунальних послуг. Поясніть і продемонструйте, що такий спосіб оплати економить сили і час, дає змогу повністю контролювати фінанси, вимагає мінімальну комісію (або взагалі не має комісії), надає можливість моментально перераховувати та повертати гроші, здійснювати оплату в будь-який час з дому, роботи або під час подорожі.

Пройдіть з вашим «учнем» реєстрацію на сервісі онлайн-оплати ЕasyРay. Обов’язково створіть разом особистий кабінет платника. Наявність кабінету допомагає робити шаблони та планувати регулярні платежі. Шаблони – це документи, у яких збережені параметри необхідних платежів. Регулярні платежі дозволяють в потрібний термін автоматично оплачувати потрібні послуги чи товари.

 

Як платити за послуги ЖКГ онлайн

Сервіс ЕasyРay дає змогу створювати платіж і перерахувати гроші кількома кліками:

  1. Увійдіть в особистий кабінет, виберіть зі списку місто (або послугу) та комунальне підприємство.
  2. Введіть номер особового рахунку і дані абонента (ПІБ, адресу, суму до сплати та показники лічильників).
  3. Виберіть спосіб оплати (гривнева картка Віза або Мастеркард, картка ЕasyРay чи електронний гаманець.
  4. Підтвердіть платіж, дочекайтеся повідомлення про успішне перерахування, перегляньте чек в «Історії платежів».

Щоб щоразу не вводити ті ж самі дані платника та отримувача, використовуйте опцію «Зберегти як шаблон». Наступного разу потрібно буде змінити тільки дані лічильника та суму.

Створити і зберегти шаблон платежу дуже просто. Потрібно лише вибрати в особистому кабінеті платника опцію «Шаблони платежів». Далі виберіть категорію послуг та підприємство, яке їх надає і якому потрібно перераховувати кошти. Потім введіть номер карти або рахунку отримувача, дані лічильників та суму оплати. Як шаблон на сторінці результату операції можна також зберегти успішно проведений платіж.

Особистий кабінет EasyPay надає можливість зберігати необмежену кількість шаблонів та редагувати їх онлайн.

На завершення розпишіть для пенсіонера в блокноті поетапний план дій, запишіть логін і пароль доступу до особистого кабінету, збережіть їх функцією «запам'ятати».

 

Що дає таке навчання

Літня людина, опанувавши онлайн-сервіси, почувається задоволеною результатами своєї праці. Вона відчуває психологічний комфорт від власної сучасності та «просунутості». Часто таке навчання стає першим кроком до нових захоплень, підвищення якості життя.

Крім психологічних факторів, є матеріальна вигода через мінімальну комісію або її відсутність, а також захист від стресу, яким може стати візит до пошти чи банківської установи. EasyPay – просто, вигідно, комфортно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги