Прес-релізи

Три дні поспіль грали «Grillenparz та Хор цвіркунів»

12 грудня відбулась прем’єра вистави «Grillenparz та Хор цвіркунів» у Київському академічному театрі «Колесо». Постановка Ірини Кліщевської здійснена в рамках проведення Двостороннього року культури між Україною та Австрією. Молодий австрійський драматург Томас Арцт відвідав прем’єрний показ.

Фото - Олександр Бєлєнький

 

«Мені приємно, що в Україні грають мою п’єсу, - розповідає Томас. Я її написав у 2011 році, і вже 5-6 європейських театрів представили свої вистави за цим твором. Постановка Кліщевської з глибоким змістом, яскрава й експресивна, загадкова, - тримає глядача у постійній напрузі. Дивишся і думаєш, що ж далі буде. Вдячний акторам театру за прекрасні образи, композитору пану Дадикіну за цікаві музичні форми, що мають багато складових».

У театрі «Колесо» існує традиція: в холі висять портрети драматургів, за п’єсами яких у театрі йдуть вистави. Готується й портрет Томаса Арцта, він з’явиться поряд з австрійцями: класиком  Йоганом Нестроєм і сучасними драматургами Феліксом Міттерером, Францобелем, Петером Хандке. «Для мене це велика честь!» - коментує Томас. 

Наступні прем’єрні покази відбудуться вже в січні. Режисер обрала нестандартний жанр вистави – трагікомічний фастнахтшпіль. У постановці присутній мікс детективно-містичних історій, вона наповнена різними драматичними та музичними елементами. 

У виставі грають: заслужена артистка України Наталія Надірадзе-Вронська, заслужений артист України Сергій Ладєсов, Марія Грунічева, Денис Драчевський, Аліна Проценко, Олександр Соловонюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги