Прес-релізи

Розкрутка сайту від агентства інтернет-маркетингу Ланет CLICK — важливі моменти

Генерація лідів здійснюється різними способами. Лідогенерація — це тактика маркетингу, що передбачає формування бази потенційних клієнтів із певними контактними даними.  Це може бути як особистий контакт (офлайн), так і шляхом застосування інтернет-ресурсів. Лідогенерація має на меті залучення нових клієнтів з метою збільшення обсягів продажів і підвищення рівня обізнаності та зацікавленості щодо товару, послуги або бренду. Для замовника все відбувається максимально прозоро — він платить за конкретний результат, кожен окремий лід (ймовірного клієнта). Це дієвий інструмент оптимізації бізнес-процесів та налагодження взаємодії з цільовою аудиторією. 

 

Маркетологи регулярно стикаються у своїй роботі із посиланнями на інтернет-сторінки і часто-густо послуговуються їхніми скороченнями. Довга послідовність символів замінюється короткою, що спрощує сприйняття та підвищує рівень довіри до інтернет-адреси. Після кліка на коротке посилання відбувається перенаправлення на певну сторінку, адреса якої міститься в базі. Як скоротити посилання? Існує безліч сайтів, які пропонують послугу скорочення посилань онлайн, зокрема безкоштовних. Здавалось би, користуйтеся собі із задоволенням, проте слід враховувати той факт, що у разі припинення діяльності того чи іншого сервісу, зникне напрацьована роками база редіректу, і ваші посилання, про які ви вже й думати забули, стануть неробочими. 

 

Таргетована реклама — це персоналізований вид реклами, який аналізує  потенційного клієнта та показує йому лише те, що здатне його зацікавити. Таргетована реклама вміє надавити на ті важелі, які запустять рушійний механізм від бажання чимось володіти до моменту отримання цієї речі або послуги. Таргетована реклама в Інстаграм передбачає передусім візуальний контакт із користувачем, виклик певної емоційної реакції та подальшої її асоціації із тим, що можна купити за гроші.

Замовляйте послугу лідогенерації та таргетовану рекламу в агентстві повного циклу Ланет CLICK. Досвідчені маркетологи та таргетологи докладуть максимум зусиль задля процвітання вашого бізнесу. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги