Прес-релізи

Памперси Дада – зручно, комфортно та надійно

Порівнюємо різні моделі

 

На думку доктора Комаровського малюкові немає особливої ​​різниці, який саме підгузок він носить – марлевий, багаторазовий тканинний або одноразовий. Тут на першому місці стоїть зручність мами, а для неї третій варіант напевно буде найкращим. Батьки-початківці не завжди своєчасно встигають помітити, що дитина випорожнюється, тому використання марлевих аксесуарів, які так люблять бабусі за натуральність, майже завжди призводить до появи дерматиту. Одноразові моделі відразу ж вбирають рідину, тому шкіра залишається сухою. 

 

Частота виникнення пелюшкового дерматиту при використанні одноразових варіантів в 2-3 рази нижче, ніж при регулярному застосуванні текстильних моделей. Підбираючи підгузки, батьки перш за все орієнтуються на якість виконання, популярність марки, рівень цін. Рекомендуємо звернути увагу на вироби польської компанії Дада  https://panama.ua/brand/151890/. В каталог цієї марки входять 4 лінійки для дітей з масою тіла від 2-х до 25 кг.

Вивчаємо переваги

 

Зупинимося докладніше на особливостях пропонованої продукції:

  • Структура. Всі моделі цієї марки складаються з трьох адсорбувальних шарів. Перший знаходиться в постійному контакті зі шкірою, тому для виключення подразнень і дискомфорту, він просякнутий екстрактом алое вера. Таке покриття надає помірний антибактеріальний ефект, знижує чутливість покривів, забезпечує базовий догляд, зводить до мінімуму алергічні реакції. Ця речовина також є джерелом вітамінів С, Е та бета-каротину. Другий шар призначений для поглинання випорожнень. Він створює умови для утримання вологи з подальшим перетворенням її в гранули. Третій шар контактує з одягом і зовнішнім середовищем, а його основне призначення полягає в забезпеченні правильного повітрообміну.
  • Якість виконання. Памперси виготовлені відповідно до європейських стандартів та схвалені Інститутом матері і дитини. Кожна модель доповнена яскравим малюнком, має застібки – зручні, багаторазові липучки, що забезпечують надійну фіксацію. Бічні бортики з м'якого еластичного матеріалу легко розтягуються і зручно регулюються. Вставки між ніжками в поєднанні з анатомічною формою моделі забезпечують високий рівень рухливості. Гнучка стрічка на спинці виробу забезпечує оптимальне прилягання до тіла дитини та перешкоджає протіканню, коли малюк перебуває в горизонтальному положенні.
  • Правила використання. Незважаючи на бездоганну якість, фахівці компанії Дада рекомендують розумно підходити до використання такої продукції. У міру дорослішання малюка поступово переходимо на носіння підгузків тільки в нічний час, а також надягаємо в період денного сну. Для того, щоб знайомство дитини з горщиком проходило приємно і безконфліктно віддаємо перевагу моделям у вигляді трусиків. Зміна аксесуара в денний час здійснюється в міру його наповнення, але бажано це робити 1 раз за 3-4 години.

Дитячі підгузники Дада полегшують життя мамам і створюють комфортні умови для малюка. Усі запропоновані варіанти пройшли дерматологічне тестування, відповідають санітарно-гігієнічним нормам, не порушують природних процесів, що відбуваються в дермі, утримують всередині неприємний запах, дозволяють малюкові зберігати високий рівень рухливості. Одноразові підгузки Дада спрощують догляд за новонародженим, дозволяють мамам економити час і не витрачати його на прання пелюшок. Головне – не зловживати памперсами, правильно їх одягати і вчасно міняти, стежити за самопочуттям і гігієною свого малюка.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги