Прес-релізи

Кредитна компанія Мілоан отримала нагороду Вибір споживача 2018

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр у рамках програми економічного розвитку регіонів та залучення інвестицій щорічно проводить нагородження кращих підприємств і установ України.

 

За основними показниками діяльності компанія Miloan увійшла до п’ятірки лідерів серед мікрофінансових організацій України та отримала почесну нагороду «Вибір споживача 2018».

Як МФО вдалось досягнути успіху та які її переваги серед решти номінантів?

 

Шлях до перемоги

В листопаді цього року ТОВ «Мілоан» виповнилось три роки. Компанія розпочинала роботу з видачі позик в 3 тис. грн. на 30 днів.  А сьогодні організація вже пропонує отримати кредит онлайн на суму до 15 тис. грн. всього за 15 хвилин.

Miloan з моменту заснування завоювала популярність та довіру українських споживачів. Наразі вона є лідером на ринку мікрокредитування та входить до реєстру кращих постачальників товарів та послуг за версією експертів Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.

Як і решта претендентів, МФО оцінювалась за основними фінансовими показниками роботи та умовами кредитування, зокрема:

  • кількість виданих кредитів;
  • якість клієнтської підтримки;
  • наявність акційних пропозицій, бонусів та знижок для користувачів;
  • актуальність інформації на офіційному сайті.

Як свідчить незалежна оцінка аналітиків, послуги Miloan відповідають найвищим вимогам та стандартам якості у своїй галузі.

 

Особливості компанії

Miloan надає послуги різним категоріям населення. Ними регулярно користуються безробітні та люди без офіційного працевлаштування, жінки в декреті, пенсіонери, студенти та навіть споживачі з поганою кредитною історією.

Компанія схвалює понад 90% запитів та завжди йде назустріч кожному клієнту. Тут при першому зверненні позичальникам доступний безвідсотковий кредит до 12 тис. грн. на строк до 30 діб, а при наступному — до 15 тис. грн. під 1,5% в день.

 

Все, що необхідно для його отримання — зареєструватися на офіційному сайті, заповнити коротку анкету, верифікувати банківську карту та відповісти на дзвінок оператора.

Діючим користувачам сервісу не потрібно проходити цю процедуру щоразу, коли виникає потреба в позиці. Достатньо вказати суму і строк кредиту через особистий кабінет Miloan. Підтвердження заявки відбувається автоматично, а кошти зараховуються миттєво в будь-який час доби.

Позичальники, які з певних причин запізнюються з оплатою боргу, можуть оформити пролонгацію договору. Ця опція дозволяє продовжити строк кредиту на 3, 7 чи 15 діб, уникнути прострочень та псування кредитної історії.

МФО регулярно проводить цікаві акції та розіграші цінних призів. В рамках програми лояльності постійні клієнти отримують розсилку промокодів. Ці комбінації символів дають право на знижку до 50%, а також дарують можливість збільшити строк договору або суму позики.

 

«Вибір споживача» — нагорода, що демонструє високу якість послуг, надійність та ефективність роботи компанії.

У 2018 році Miloan довела своє лідерство на ринку і отримала дійсно заслужену відзнаку Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги