Прес-релізи

ТРЦ "Ocean Plaza" − престижний торговий центр в Києві

ТРЦ "Ocean Plaza" − один з найкращих торгово-розважальних центрів в Києві. Він зручно розташований в центральній частині столиці.

Що очікують відвідувачі, коли приходять до торгово-розважального центру? У кожного власні бажання: хтось іде за конкретними товарами, для когось метою є шопінг сам по собі, а багато людей хочуть паралельно із покупками ще й гарно відпочити. Часто в ТЦ вибираються всією сім'єю, а отже, розваги тут мають бути на різні смаки, для дорослих і дітей. Коли шукаєш торговий центр в Києві, що відповідає всім переліченим характеристикам, на думку насамперед спадає "Оушен Плаза". Це відоме місце в центрі української столиці, що має чудову репутацію як в торгівельному, так і розважальному плані.

 

Загальні особливості київського ТРЦ "Оушен Плаза"

Щоб детально ознайомитися з усіма пропонованими можливостями, краще за все відвідати корпоративний сайт ТРЦ "Ocean Plaza", на якому дуже детально змальовуються всі характеристики цього закладу. Тут можна буде дізнатися розклад і особливості роботи окремих торгівельних, сервісних, розважальних компаній, що працюють в структурі центру. До важливих загальних параметрів ТРЦ відносяться:

  • зручне розміщення в центральній частині Києва (сюди легко добиратися як на громадському транспорті, так і на автомобілі);
  • величезний торгівельний простір (сьогодні тут працює понад 400 магазини, що пропонують покупцям тисячі престижних брендів);
  • океанічний акваріум, що визнано найбільшим в Східній Європі, є своєрідною візитівкою закладу;
  • широка та різноманітна сервісно-розважальна сфера.

"Оушен Плаза" − не просто один з найбільших ТРЦ в Києві та Україні в цілому. Він також регулярно визнається найкращим по багатьом параметрам, беручи участь в галузевих вітчизняних та міжнародних змаганнях. Так, в престижному конкурсі Retail&Development Business Awards за останні 5 років цей ТЦ неодмінно виборює перше місце в номінаціях "Кращий великий ТРЦ" і "Вибір споживача".

 

Найбільший простір для шопінгу в центрі Києва

Головною принадою ТРЦ "Ocean Plaza" звичайно ж є його торговельні площі. По сучасному обладнані магазини, маркети, бутіки пропонують відвідувачам грандіозний вибір товарів від престижних світових і вітчизняних брендів. Тут можна знайти необхідну продукцію в таких категоріях:

  • одяг, взуття і аксесуари;
  • побутова та цифрова техніка;
  • товари для дому, інтер'єру, меблі;
  • парфумерія, косметика;
  • товари для дітей;
  • продукція для домашніх тварин та багато іншого.

Неможливо перелічити всіх можливостей, що пропонуються тут справжнім шопоголікам.

 

Розваги для відвідувачів різних вікових категорій

А щоб відпочити від багатогодинних походів по магазинам, можна посидіти в фешенебельному ресторані чи затишному кафе. На різних поверхах ТРК розташовано декілька десятків якісних закладів громадського харчування. Також в будівлі працює 8 залів кінотеатру Сіnema Сiti, де можна в будь-який час відвідати захопливий сеанс. Для відпочинку дітей призначений парк атракціонів Happylon. А для дорослих на даху будівлі розміщено клуб City Beach Club, який влітку перетворюється на справжній морський пляж в центрі Києва.

 

Сучасний сервіс для максимальної зручності відвідувачів

Також в "Оушен Плаза" є все, щоб відчувати себе максимально комфортно. Насамперед, тут працює зручний і великий паркінг. В холі відвідувачів зустрічає привітна інформаційна служба, а всі поверхи облаштовані вказівниками і планами. Також тут можна скористатися найрізноманітнішими послугами, що стануть у пригоді в ТРЦ (банківське обслуговування, підшив та хімчистка одягу і т.ін.) Відвідування Ocean Plaza обов'язково принесе тільки позитивні, яскраві емоції і враження!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги