Прес-релізи

Добре вчимося і зберігаємо поставу: як вибрати зручний письмовий стіл для учня?

Правильно обладнане робоче місце дитини — запорука здоров'я її спини. Гарна постава дозволяє знизити навантаження на хребет і домогтися найбільш стійкого положення тіла.

Погана ж постава може призвести до таких небажаних наслідків як порушення кровообігу, ускладнення дихання, короткозорість або сколіоз. У школяра з подібними порушеннями знижується концентрація уваги, він швидше втомлюється. Тому дуже важливо створити всі умови для правильного розвитку вашої дитини.

 

 

Простий і ефективний спосіб перевірити правильність постави

Не втомлюйтеся нагадувати малюкові, якщо він сутулиться або підгинає ноги під час занять.

Існує простий, але ефективний метод, за допомогою якого можна коригувати поставу дитини. Просто попросіть її стати спиною до стіни, щоб її лопатки, сідниці та п'яти щільно прилягали до поверхні. Дана поза є анатомічно правильною. Навіть декількох хвилин вистачить, щоб тіло її «запам'ятало».

 

Як правильно облаштувати робочу зону в дитячій кімнаті

«Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям, — це навчити їх любити себе», - Луїза Хей. Важко посперечатись з цим висловом, адже правда, що важливо навчити малюка піклуватися про своє здоров'я без постійного нагадування з боку батьків.

Але водночас, ми можемо створити всі умови для правильного розвитку дитини. Одним з ключових чинників є ефективне облаштування робочого місця в кімнаті школяра, оскільки більшу частину часу він проводить за «домашкою».

Під час занять за робочим столом важливо не допускати надмірного навантаження на хребет. Саме тому при виборі письмового столу для учня слід дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Стіл повинен бути обладнаний додатковою лампою, щоб забезпечити необхідну кількість світла в робочій зоні;
  • 2-3 см від ліктя опущеної руки — саме такою повинна бути висота стільниці. Також важливо орієнтуватися на зріст дитини.
  • Варто подумати про підставку для ніг на той випадок, якщо дитина не дістає до підлоги.
  • При виборі письмового столу важливо звернути увагу на глибину простору під столом, щоб там було достатньо місця.
  •  

Як підібрати стілець до письмового столу?

Не будемо забувати про те, що стілець теж є важливим елементом робочого простору. Тут теж необхідно звернути увагу на пару нюансів:

  • Важливо передбачити функцію регулювання стільця за висотою і нахилом спинки, щоб кожного року не витрачатися на новий, оскільки дитина швидко росте.
  • Спинка стільця повинна відповідати вигинам хребта, але при цьому вона не має бути занадто м'якою і комфортною.
  •  

Меблі від виробника — найкращий варіант

Далеко не всі постачальники меблів надають можливість скоригувати готові моделі, або ж створити індивідуальне замовлення для клієнта.

У вирішенні даного питання вам зможе допомогти інтернет-магазин https://mebshop.kiev.ua/uk/, адже тут ви маєте можливість ознайомитися з великим каталогом продукції готових виробів, які можна змінити під свої потреби.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги