Прес-релізи

Продовжуємо AndriyivskyFest в Українському форматі: Львівський академічний театр естрадних мініатюр "І люди, і ляльки"

10 листопада о 19:00 в рамках Міжнародного театрального фестивалю камерних вистав AndriyivskyFest в Українському форматі Львівський академічний театр естрадних мініатюр "І люди, і ляльки" представляє виставу "Пустостан" за твором Маліни Пшесьлюги на основній сцені Київського академічного театру "Колесо".

 

Нагадаємо, що наприкінці жовтня Український формат фестивалю традиційно відкрив Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького комедією «Обережно – жінки!» за п’єсою А. Курейчика.

«Пустостан» - це філософська притча сучасної польської письменниці, драматурга Маліни Пшесьлюги. 

Чoму найрідніші люди стають іноді чужими й байдужими? Що краще: намагатися будь-що зберегти родину, де панує байдужість і порожнеча, чи відважитися на самотність? Чи люди, що живуть минулим, і ті, що живуть ілюзіями про майбутнє, є однаково мертвими для сьогодення? Що робити, коли у домі й у серці оселилася Пустота? Можливо, єдиним рятунком є Любов? Чому деякі люди усе життя шукають цю любов і не знаходять?..

Приблизно такі питання постають у п’єсі. Авторка не дає на них однозначної відповіді, залишаючи глядачам простір для роздумів.

 

Режисер-постановник вистави - Заслужений діяч мистецтв України Олексій Кравчук

Художники - Оксана Россол, Олександр Сергієнко

 

Актори – виконавці: 

Бабця – Алла Новікова

Тато – Заслужений діяч мистецтв України Олексій Кравчук 

Мама – Надія Крат

Син – Володимир Мельніков

Дочка – Тетяна Шелельо

Пес – Василь Сидорко

Гість – Едем Ібадуллаєв.

 

Вистава йде українською мовою 85 хвилин.

Квитки за посиланням: https://ludilalki10-11.ticketforevent.com/

Адреса театру «Колесо»: м. Київ, Андріївський узвіз, 8.

тел.: 425-04-22, (099)735-55-71, (096)525-04-94.


 

Інформація про Львівський театр естрадних мініатюр „І люди, і ляльки”:

У 1990 році за ініціативою Олега Новохацького було засновано Львівський театр естрадних мініатюр „І люди, і ляльки”. Приміщення площею 62 кв.м в будинку по вул. Фредра, 6 було пристосовано під театр. Втілюючи свою мрію з колективом однодумців, Олег Новохацький прагнув розширити рамки лялькового жанру, поєднати драматичну гру акторів з прийомами „оживлення” ляльки. 

З травня 2015 року директором театру призначено Заслуженого діяча мистецтв України Олексія Кравчука. 

Репертуар театру щорічно поповнюється новими творчими доробками. Створена Вечірня сцена для дорослого глядача. Впродовж останніх років театр провів зимовий фестиваль «Різдвяні історії» та п’ять фестивалів «І люди, і ляльки», двічі організував поїздку Мандрівного театру «Волоцюги та ляльки» селами Львівщини, відвідав театральні фестивалі України, Литви, Польщі, Чехії та Білорусії. Вистава театру «Скинія златая» отримала Гран-прі на фестивалі вертепів у Мінську (січень 2018р). У грудні того ж року Національна спілка театральних діячів України відзначила Надію Крат за роль Гамлета  Премією імені Віктора Афанасьєва «За вагомий внесок у розвиток мистецтва театру ляльок» та Премією Хостікоєва і Бенюка під назвою «Браво». 

На закриття 28 театрального сезону театр випускає прем’єру для дорослих «Пустостан» Маліни Пшесьлюги. 29 сезон розпочався з прем’єрного показу вистави для дітей «В гості до сонечка» Марціна Мажеца на Фестивалі в Юшково (Польща).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги