Прес-релізи

Електрокари - майбутнє, яке доступне вже сьогодні.

Світ, який щодня рухається все більш динамічно, потребує інноваційних засобів транспорту. Електрокари з далекого майбутнього стали машинами, які доступні більшості людей вже сьогодні. Машини на електричній тязі сприяють захисту довкілля, роблять власника енергетично незалежним, а також сприяють зменшенню витрат на транспортний засіб.

Електрокар ідеальна машина для мешканців великих міст, яка не потребує великих матеріальних витрат та проста в обслуговуванні. Ми впевнені, що ви вже задумувалися про придбання електрокару.  Ми підготували декілька порад від магазину electro100, які допоможуть підготуватися до купівлі нової машини!

 

Електрокар в Україні: корисні факти

Нещодавно нульовий податок на розмитнення нових чи вживаних електромобілів був продовжений до 2022 року. Електрокарів стає все більше на вулицях міста. Все частіше можна побачити на вулицях всесвітньо відому Tesla. Тим не менше загальна інфраструктура обслуговування та підтримки електрокарів в Україні все ще потребує часу на розвиток і покращення.

 

При купівлі електрокару слід зважити на такі факти як:

- зарядні станції між містами;

- кілометраж, який машина може проїхати на одному заряді;

- можливість зарядити машину вдома чи в гаражі;

- наявність стабілізаторів напруги в будинку.

 

Якщо ви купуєте електрокар для поїздок по місту, то найважливіше дізнатися чи ваш будинок пристосований до зарядки машини.

Електрокар вдома: рекомендації від магазину electro100

  • Важливим чинником є кількість фаз електромережі. Наприклад батарея ємністю 90 кВт із однофазної мережі заряджатиметься до 10 годин, а з трифазної 2.5 години. Електрокар вимагає стабільної напруги в 220 В із мережі. Коли напруга в мережі падає до 200В, електрокар заряджається не коректно.
  • У вас приватний будинок? Навантаження на мережу у вечірній час стає більшим та присутні стрибки напруги. В такому випадку електрокар заряджається повільніше і за ніч може навіть де зарядитись до 80% (а саме до такої цифри виробники рекомендують заряджати авто).
  • З наявністю в домі стабілізатора напруги електрокар заряджається вдвічі швидше
  • При перевантаженні мережі вхідна напруга коливається, а вихідна з якої йде зарядка до електромобіля, є стабілізованою. Це допомагає електромобілю коректно зарядитися.

Магазин electro100 рекомендує встановити стабілізатор напруги Укртехнологія Infinity 9000 та заряджати свою машину просто від розетки вдома!