Прес-релізи

Екскурсовод у твоєму телефоні: використовуємо час подорожі максимально насичено з мобільним додатком WalQlike

Відтепер ви можете подорожувати корисно і яскраво без додаткових витрат на гідів. Українські стартапери створили мобільний додаток з екскурсіями-квестами. Зараз доступно по 10 маршрутів за різними тематиками у Львові та Києві.

Додаток називається WalQlike, що означає «walk you like» (прогулянка, яка тобі подобається). Основна ідея в індивідуальному підході до подорожей. Ви обираєте тематику квесту і відправляєтесь на прогулянку. Наприклад, якщо вам подобається архітектура – обираєте теми, пов’язані з пам’ятками міста. Якщо фанатієте від легенд та особистостей, на вас чекає маршрут з історіями про відомих діячів вздовж знакових будинків в яких вони мешкали або працювали.

Маршрути складають гіди та професіональні квест-мейкери з досвідом організації ігрових екскурсій. Впродовж останніх шести місяців каманда проекту наполеглево працювала над квестами у Києві та поповнила базу додатку цікавими тематичними маршрутами. З травня 2019 їх кількість зросла до десяти. Завдяки розширення бази атракцій та знакових пам'яток столиці, наприкінці жовтня засновники обіцяють увімкнути функціонал, який поведе користувача маршрутом складеним в режимі реального часу. Це головна ідея проекту -  з індивідуальними квестами, які спочатку запрацюють в Києві. Вони змінюватимуться для кожного користувача відповідно до його інтересів.