Прес-релізи

На Луганщині відбудеться фестиваль «З країни в Україну»

Попасна, Лисичанськ, Щастя – ті міста, де у жовтні відбудуться фестивалі «З країни в Україну». Тут працює ціла армія різних змінотворців та активістів, об’єднаних спільною метою – згуртувати громади для розвитку та показати позитивні зміни, які відбуваються в країні попри неспокійну буденність. Тут створюють умови для змін та запускають їх у життя, створюючи приклади для наслідування іншими.

 

Окрім основної програми, фестиваль у кожному місті доповнений активностями локальних тематичних майданчиків. У Попасній буде організовано велопробіг, щоб мешканці і гості ознайомилися з найцікавішими місцями міста. Також передбачається інклюзивний майданчик, де менторка команди Олександра Смірнова навчатиме всіх охочих мові жестів.

У Лисичанську плануються виступи музикантів з Луганської області, які максимально широко відображають атмосферу «індустріального раю». Це виконавці техномузики Dj Grotesky, Dar Bojiy та Alina Mayakovsky (Київ). Також свою музику зіграють IP, Athmostronis, Discrodant System, Менделеев Ошибался.   А також у Лисичанську заплановано перформанс «Start Over» від дуету художників Krolikowski Art. Художники намагатимуться стерти сліди війни з нашої пам’яті та продемонструвати цей складний процес. (Луганськ, Київ).

 

 

У Щасті команда організує масштабний танцювальний флешмоб «Гуртом», а також командний квест «Гуртом до перемоги», адже гасло команди – «Щастя гуртом»

Очікується і яскрава музична програма. На Луганщину їдуть українські гурти, які мають потужну мотивацію виступів у містах, наближених до лінії фронту. Тож з 11 по 13 жовтня в Попасну, Лисичанськ і Щастя разом з фестивалем «З країни в Україну» їдуть БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, Alex Silakov, NESPROSTA, Та сама, BALAKLAVA BLUES.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ має намір охопити максимальну кількість міст в Україні і не тільки. Тож разом з фестивалем «З країни в Україну» артисти представлять свій альбом «Мільярди» в Попасній і Лисичанську.  Гурт, чиї кліпи останніх років давно перетнули відмітку у 1 000 000 переглядів, візьмуть участь у фестивалі з ідейних міркувань. Тож шалений потік енергії та емоцій чекає мешканців Луганщини 11 і 12 жовтня. Музиканти з перших акордів заводять публіку і не відпускають зі свого полону до кінця виступу.

Виступить на Луганщині і канадсько-український гурт Balaklava Blues — нові герої українського електро-фольку. Їхній унікальний важкий басовий партизанський звук, збалансовано прослоєнний акустичними інструментами та синтезаторами 80-х років, народився під час революції 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, де канадський панк-музикант Марк Марчик і українська етно-музикознавиця Марічка Марчик зустрілися й покохали одне одного. 

Учасниками музичної сцени фестивалю також стане Alex Silakov, гурт Та сама та незмінні учасники фестивальної сцени – київський рок-гурт NESPROSTA.

Повна програма фестивалів у посиланні:

11 жовтня - Попасна

12 жовтня - Лисичанськ

13 жовтня - Щастя

Вхід на фестиваль – вільний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги