Прес-релізи

Porsche 911 – фаворит успіху

27 травня 2011 року у концерт-холі Freedomпройшла 8-ма урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити успіху 2010». В рамках церемонії пам’ятні нагороди були вручені представникам торгових марок, товарів та послуг, які стали лідерами у своїх категоріях. Так, Porsche 911 Carrera отримав звання Абсолютного Фавориту Успіху у номінації «Спортивний автомобіль Coupe».

Варто відзначити, що перелік номінантів визначають безпосередньо споживачі, які формують його самостійно в кожній окремій категорії. Голосування проводиться он-лайн, крім того, при визначенні переможців також враховуються оцінки журі, до якого входять експерти та представники шоу-бізнесу.

Porsche911 – культовий спортивний автомобіль, який з 1963 року користується попитом та популярністю серед шанувальників спортивної їзди. 6-цинідровий двигун об’ємом 3,6 л та потужністю 345 к.с., розташований у задній частині автомобіля, забезпечує відмінну динаміку – розгін до 100 км/год складає 4,9 с, а максимальна швидкість Porsche911 сягає 289 км/год. Дизайн екстер’єру еволюціонує вже понад 50 років та вражає не лише чистотою ліній, але й функціональністю – коефіцієнт аеродинамічного опору становить 0,29. Характерними елементами зовнішності є задній спойлер, що висувається, а також накладки з нержавіючої сталі. Високі динамічні показники вимагають особливого підходу до систем безпеки автомобіля – в Porsche911 встановлено систему стабілізації PorscheStabilityManagement, гальмівні диски з 4-поршневими моноблочними фіксованими супортами, біксенонові фари тощо.

Ефективність, потужність, спортивний стиль – три складові суті цього непересічного автомобіля. І нагорода «Фаворит успіху» – черговий доказ того, що Porsche911 залишається взірцевим спортивним автомобілем та мрією кожного справжнього цінителя спортивних авто.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги