Прес-релізи

В Україні пройде фестиваль нідерландського кіно Flyin' Dutch

В програмі – стрічки про перекладачів «Маленького принца» з усього світу, трагікомедію про сімейні стосунки та анімаційні короткометражки

Коли ми говоримо «Нідерланди», перше, що спадає на думку – це велосипеди, кількість яких перевищує кількість населення, тюльпани та Рембрандт. Втім, окрім очевидних фактів, для пересічного українця ця країна лишається загадкою. Тож завдяки найпопулярнішому виду комунікації, тобто кіно, ми перенесемось у цей особливий всесвіт.

 

Фестиваль стартує у Києві з 3 жовтня. Перші покази відбудуться у кінотеатрі «Жовтень». Окрім столиці фільми демонструватимуться у Львові з 17 жовтня у кінотеатрі «Кінопалац». Відкриє фестиваль, який проходить за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні, стрічка «Знайди цю тупу маленьку сучку і кинь її в річку» (реж. Бен Бранд). Портрет 15-річного підлітка, який зіштовхується з наслідками розміщення відео в інтернеті.

 

 

Також у програмі фестивалю представлено:

 

«Диво маленького принца» (реж. Майолейн Бунстра)

 

 

Документальна стрічка про перекладачів «Маленького принца» Антуана де Сент-Екзюпері. Та не просто перекладачів, а тих, хто ретранслює одну з найпопулярніших у світі книжок на рідні мови, які знаходяться під загрозою зникнення.

 

«Пристрасне бажання» (реж. Саскіа Дізінг)

 

 

Комедійна сімейна драма про добрі наміри та ідіотські очікування. Головна героїня не має поняття, що робити з власним життям, а тут ще й мати розповідає про свою серйозну хворобу.

 

«Сходження» (реж. Фіона Тан)

 

 

Художній кінопроект представляє собою фільм, повністю знятий з фотографій. Разом з героями глядач потрапляє на гору Фудзі, розглядає гравюри Хокусая та картини Ван Гога.

 

 

Заплановано окремий спеціальний захід – показ короткометражних стрічок від анімаційної студії Job, Joris & Marieke.

 

 

Якщо ви все ще думаєте, що Нідерланди можуть похизуватися лише тим, що подарували світові джин та видатних митців, вам варто подивитися стрічки з програми фестивалю нідерландського кіно Flyin' Dutch і переконатися, що це далеко не все.

 

Посилання на Facebook-подію фестивалю: https://www.facebook.com/events/514079749167342/

Додаткові матеріали (кадри, трейлери): https://fex.net/s/9kxlvpt

Програма фестивалю: у додатку

 

Акредитація ЗМІ: Kinovellc@gmail.com

 

Організатори фестивалю: EYE International спільно з Kinove

За підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні

Медіапартнери: Тиждень, Фраза.юа, Moviegram, Хорошее кино, Kino-Teatr.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги