Прес-релізи

Інтернет-провайдер Мережа Ланет: інтернет, інтернет-телебачення та IPTV найвищої якості

Провайдер Мережа Ланет – лідер з надання послуг у сфері телекомунікацій. Історія розвитку компанії почалася в 2005 році. За наступні 14 років з маленького ISP вона перетворилася на сучасну організацію, що динамічно розвивається та організовує свою діяльність на інноваційних засадах.

 

Компанія займається такими напрямами та видами діяльності:

  • Надання послуги швидкісний Інтернет (інформаційний портал Mediasat повідомляє, що оператор надає своїм абонентам найвищу швидкість завантаження даних – 64,82 Мбіт/c). Однією з найбільш відомих послуг компанії є домашній інтернет.
  • Надання послуги кабельне телебачення в цифровому форматі.
  • Надання транспортної мережі.
  • Digital-агентство Ланет CLICK надає своїм клієнтам комплексні послуги з маркетингу та реклами.
  • Сервіс онлайн-телебачення Ланет.TV, який дозволяє дивитися улюблені канали на будь-якому гаджеті чи у веб-версії.
  • Ігрова студія Ланет PLAY (висвітлює кіберспортивні події, випускає новини про найпопулярніші ігри і все, що з ними пов'язано).
  • Студія відеовиробництва LANET PRODUCTION (нове слово в створенні високоякісного відео).

 

 

Провайдер Інтернету і кабельного телебачення Мережа Ланет входить до ТОП-8 операторів країни, займає почесне місце в трійці кращих компаній, що надають кабельне телебачення. Але головне те, що Мережа Ланет – перший гігабітний ISP в Україні.

 

Своєю діяльністю він змінює уявлення про традиційні речі, які давно стали буденністю. Цей провайдер одним з перших почав підключати інтернет-телебачення в Україні, коли цей вид реалізації телеконтенту тільки починав з'являтися, активно розвивав новаторський для країни напрям.

 

Інтернет-телебачення - це новий вид передачі телесигналу за допомогою всесвітньої мережі Інтернет. Для того, щоб підключити такий вид ТБ не потрібна антена або кабель, потрібно просто увійти в мережу.

 

 

Підключити IPTV у Києві (інтерактивне телебачення) – отримати новітню технологію у сфері телекомунікацій і найкращий варіант для тих, хто цінує якість зображення та звуку. Принцип її дії ґрунтується на двох речах: широкосмуговому доступі до всесвітньої мережі та цифрового ТБ. Основна відмінність від інших видів ТБ (ефірного, супутникового та кабельного) – це максимальний рівень контролю змісту та процесу телеперегляду. Користувач має можливість дивитися передачу тоді, коли йому зручно, зупиняти та відновлювати перегляд, включати «повтор» і ставити ефір «на запис», користуватися можливістю переглядати архіви телепередач.

 

Основні характеристики онлайн ТБ:

1. Висока якість зображення на екрані.

2. Інтерактивний доступ до програми телепередач.

3. Можливість встановлення «батьківського контролю» (функція, для відстеження передач і фільмів, які дивляться діти).

4. Спеціально розроблена система пошуку фільмів і передач.

5. Можливість перегляду ТБ з будь-яких сучасних пристроїв.

 

Користувачам пропонуються три види комплексних тарифів, в кожному з яких є ТБ, зокрема «Iridium+», «Aurum+», «Argentum+».

Найшвидший – гігабітний тариф «Iridium+» (Швидкість – 500 Мбіт/с). Він включає ТВ-пакет «Prime +», у якому понад 180 каналів, 71 з яких – в НD-якості.

Гігабітний комплексний тариф «Aurum+» надає доступ до Інтернету на швидкості 400 Мбіт/с. Включає ТВ-пакет «Baza+» (понад 170 каналів, 46 – в НD-якості).

Бюджетний гігабітний тарифний пакет «Argentum+» надає доступ до всесвітньої мережі на швидкість 250 Мбіт/с. До нього входить ТВ-пакет «Core+» (понад 120 каналів, 40 – в якості HD).

 

Мережа Ланет регулярно проводить акції для нових абонентів та постійних користувачів. На офіційній Facebook-сторінці часто відбуваються різноманітні розіграші цінних призів: від безкоштовних місяців користування послугами до телевізорів. Наприклад, підключивши один з тарифів, а саме «Argentum+», «Яхонт» або «Core+», можна отримати до 120% кешбеку на бонусний рахунок. Або ж можна підключити тариф «ГіГАЛАЙZ 100» або «ГіГАЛАЙZ 1000» та отримати Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с за вигідною ціною (0,99 грн/дн).

 

Також провайдер надає можливість підключити комплексні тарифи «Інтернет+Моб» («Криптон+» або «Ксенон+»), які надають не лише доступ до домашнього Інтернету, але й до мобільного в зоні покриття оператора lifecell, та можливість користуватись мобільним зв'язком.

 

Підключити Інтернет, онлайн ТБ в Києві чи інших містах України та ознайомитись з переліком послуг, тарифними планами та актуальними акціями можна на офіційному сайті провайдера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги