Прес-релізи

Перший перформанс в Держпромі вже у вересні!

Матеріальна та нематеріальна спадщина минулого сьогодні активно переосмислюється. Що ми можемо взяти в майбутнє і як до нього ставитись — питання, що часто стає предметом політичних дискусій. Але уявіть, що мрії архітекторів 20-30-х років стали реальністю? І яке воно насправді - минуле і майбутнє життя найвідомішої будівлі Харкова?

“Поринаючи в / Полишаючи Утопію” - це сайт-специфік перформанс, мета якого - дослідження історії будівлі Держпрому та зв’язків між утопічними ідеями конструктивізму та наративами сучасності. Держпром — один з найвпізнаваніших символів Харкова, що займає домінуюче місце на центральній площі міста. Міжнародна команда митців-дослідників, використовуючи танець, електронну музику, відео та технологію доповненої реальності створює перформанс-променад й проведе глядачів коридорами будівлі, балансуючи на межі реального та утопічного. Головною сюжетною лінією променаду стануть історії людей, для яких Держпром став пам’ятником, часткою життя, місцем роботи та знаковим місцем.

    

    З 8 вересня у Харкові творча група проекту розпочне втілення зібраних історій у цілісну виставу. Німецький режисер Макс Шумахер, що вже багато років робить вистави з використанням нових медіа та хореограф Марія Пяткова разом з українськими танцівниками створюватимуть “тіло” перформансу. Що ж відбуватиметься в коридорах Держпрома? Перед початком кожен з 20 глядачів, що відвідає показ, одягне навушники, візьме до рук планшет і порине в подорож лабіринтами часу, одночасно поринаючи і полишаючи Утопію з кожним наступним поворотом у просторі.

 

    В життя проект втілює ГО “Лабораторія Театрра” (Харків) у співпраці з Асоціацією “Платформа сучасного танцю”.

Прем’єрні покази перформансу - 22 та 23  вересня у Харкові, в рамках театрального фестивалю Parade-Fest.

 

Для журналістів та блогерів - звертайтесь, будь ласка, за тел.:+380962570377          

або на пошту ua.utopia@gmail.com

 

Проект реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги