Прес-релізи

Тім Кук розповів про феноменальний успіх AirPods і Apple Watch

Щорічно прибуток компанії Apple від продажу переносної електроніки зростає стрімкими темпами, йдеться про AirPods і Apple Watch, які отримали свою популярність завдяки стабільній ОС і широкому функціоналу. Саме ці гаджети стали рекордсменами з продажу за третій квартал фінансового року. Про успіх переносної електроніки «яблучної» корпорації докладніше розповість популярний український інтернет-магазин «Цифра » .

 

Неймовірний успіх AirPods і Apple Watch

 

Генеральний директор компанії Apple, Тім Кук, зазначив, що за підсумками третього кварталу 2019 року, обіг однієї лише категорії гаджетів що носяться обігнав 60% найбільших компаній, що знаходяться в топ Fortune 500. Це дивно, адже категорія з'явилася відносно недавно.

 

Розповідаючи про фінансовому звіті компанії, Тім Кук зазначив, що пристрої що носяться є основною рушійною силою зростання корпорації. Лише за рік дохід від продажів Епл Вотч та AirPods виріс на 50% - з $ 3,7 млрд до $ 5,5 млрд, а це дуже серйозний показник.

 

Розумний годинник Apple стали рекордсменами квартального прибутку. Гаджет купили мільйони людей - більше 75% покупців зробили це вперше. Це означає, що apple watch 3 стали їх першими смарт-годинниками, або вони перейшли зі смарт-годинників інших виробників на Епл Вотч.

 

Також спостерігається величезний інтерес покупців до AirPods, вони користуються популярністю ще з моменту появи на ринку - зазначив Тім Кук. Нагадаємо, що в березні 2019 року нові AirPods 2, отримали ряд оновлень:

  •  новий процесор Н1;      
  • автономність в розмовному режимі збільшилася до 8 годин;      
  • з'явився бездротовий