Прес-релізи

Як почати вейпити

В цій статті ми розповімо вам докладніше про те, що таке вейпінг; для кого підходять вейпи та кому не варто їх пробувати взагалі; як курцям не повернутись до сигарет та з чого почати шлях вейпера. Перш за все хочемо наголосити, що стаття написана для тих хто бажає кинути палити або допомогти друзям чи рідним побороти погану звичку.

Вейпінг став своєрідною культурою по всьому світі. Більше десяти років назад подібний мейнстрім також був і серед кальянів. Наразі вейпінг називають безпечною альтернативою замість сигарет. Безумовно вейп набагато безпечніше ніж звичайні сигарети і доказом цього стали тисячі наукових випробувань та досліджень. Однак наразі вчені не можуть назвати вейп абсолютно безпечним, і це вірно. Адже з моменту відкриття цього девайсу і до сьогодні пройшло лише 16 років.

 

 

Наразі ми можемо називати електронні системи доставки нікотину (інші назви: вейп чи електронна сигарета) менш пагубними та використовувати їх як проміжковий етап боротьби з палінням.

 

Кому варто вибрати вейп

 

Електронна сигарета підійде для курців зі стажем, що бажають кинути палити. В такому випадку курець замінить згубну звичку більш безпечною альтернативою.

Також вейп відійде для завзятих кальянщиків, що також бажають відмовитись чи мінімізувати кількість кальянів в своєму житті. Адже, як відомо, кальян також не можна назвати абсолютно безпечним для здоров’я людини.

Не рекомендуємо вейпінг для тих хто не курить взагалі чи людям які мають алергію на харчові ароматизатори (дуже рідко, але такі люди є).

Переглянути детальний каталог електронних сигарет можна тут.

 

Як не повернутись до сигарет?

 

Як ми вже сказали, вейпінг це не універсальна пілюля для позбавлення звички курити, а своєрідний інструмент. Тому ось невелика інструкція як правильно використати цей пристрій:

  • Перше що вам знадобиться, щоб не повернутись до куріння - велике бажання кинути палити.
  • Оберіть рідину для вейпу з нікотином що відповідає нікотину в ваших звичайних сигаретах. Не рекомендуємо починати з безнікотинових рідин. Різка відмова від нікотину може спровокувати рецидив і повернення до звичних цигарок.
  • Як відомо, звичка виробляється за 21 день (можливо у деяких людей і швидше). Не рекомендуємо змішувати електронну сигарету зі звичайними цигарками. Будьте сильні і впевнені у своєму рішенні. За певний час, коли ви звикнете до вейпу, звичайні сигарети вам будуть здаватись дуже смердючими та неприємними.
  • Після того, як ви звикли до вейпу та твердо впевнені, що сигарети вам непотрібні можете переходити до рідин з нижчим рівнем нікотину.

З чого варто почати?

 

Вейп пристроїв наразі дуже багато. Їх ціна може варіюватись від 500грн до 3000грн. різниця в них безумовно є. Для першого ознайомлення що таке вейп - зверніться до гуглу :) В інтернеті дуже багато інформації про те як працює електронна сигарета та як правильно її використовувати.

 

Якщо ви в змозі розібратись зі всіма тонкощами самі це дуже добре. Якщо ні - зверніться до спеціалізованих магазинів (вейпшопів), де вас проконсультують. Наразі таких магазинів достатньо і в інтернеті, тому вам швидко та якісно нададуть консультацію та допоможуть підібрати відповідний девайс.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги