Прес-релізи

Сучасна стоматологія в Києві

При лікуванні, імплантації, естетичних операціях в стоматологічних клініках Люмі-Дент в Києві використовують кілька видів знеболення та наркозу - всі вони відносяться або до місцевих, або до загальних методів.

Відвідування стоматолога для багатьох - це процес, який пов'язаний з великим рівнем стресу. Зараз є повно людей, які все одно бояться ходити до стоматолога.

Всі ці страхи, звичайно, марні: сучасна стоматологія в Києві Люмі-Дент - це безболісне лікування, тому про будь-якому стресі клієнти забувають на сто відсотків. Це стало можливим за рахунок ряду моментів, і перший з них - це якісне знеболення.

Стоматологія без болю в Києві - це можливість, доступна кожному, але для початку розберемося, про які технологіях йде мова.

 

Види знеболювання в стоматології Люмі-Дент

При лікуванні, імплантації, естетичних операціях в стоматологічних клініках Люмі-Дент в Києві використовують кілька видів знеболення та наркозу - всі вони відносяться або до місцевих, або до загальних методів.

 

Місцеві види анестезії

На зміну звичайних шприців прийшла інша, більш досконала і виправдана технологія - комп'ютерна анестезія STA. Всі роботи проводять за допомогою спеціального приладу - він не тільки подає ліки через інструмент, схожий на авторучку, а й контролює ступінь подачі розчину. Якщо вводити ліки шприцом, вручну, то контролювати ступінь його тиску на тканини неможливо. Але комп'ютер враховує, що стискаються тканини, тому точно регулює подачу кошти - в результаті вже на моменті введення пацієнт не відчуває болю.

 

Прилад комп'ютерної анестезії STA

 

 

Інші переваги STA

Як показує практика, у цього типу знеболювання є й інші плюси:

Спокійна реакція хворого: апарат виглядає незвично, він не схожий на шприци, тому викликає у клієнтів навіть цікавість. А правильний настрій в процесі лікування зубів без болю - це найважливіший момент.

Знеболювання точково і дуже точно - лікар впливає тільки на ту ділянку, який буде зазнавати втручання: корінь зуба, невеликий шматочок ясен.

Швидка дія ліків: зазвичай навіть не потрібно чекати, як це відбувається у випадку з традиційним місцевим знеболенням.

Мінімальне навантаження на організм - навіть при всій безпеки звичайної анестезії організм отримує додаткове навантаження. І якщо її можна уникнути за допомогою технології STA, то відмовлятися від цього способу не варто.

Саме через таку кількість вагомих переваг клініки Люми-Дент повністю відмовилися від використання шприців і перейшли на роботу з інноваційної американської технологією STA. Як показує практика фахівців, після цього кількість пацієнтів, які стали набагато спокійніше ставитися до лікування, збільшилася в багато разів.

 

Загальна анестезія: два види впливу

Використовують в стоматології Києва Люмі-Дент і загальну анестезію, і тут теж є варіанти: це так званий загальний наркоз і седація. Якщо ми говоримо про загальний наркоз, це означає, що клієнта буквально вводять в сон - він засинає, не відчуває болю і взагалі будь-яких маніпуляцій, а також не пам'ятає, що з ним відбувалося. Такий же наркоз (тільки різних видів) застосовують при серйозному хірургічному втручанні, коли важливо, щоб хворий був не в свідомості.

 

На фото - лікування в стані загальної седації

 

 

Це рішення рекомендується в разі, коли має бути серйозна робота (по тій же імплантації зубів), а пацієнт відчуває сильний страх перед процедурою. Є випадки, коли такий страх може доходити до паніки, що значно ускладнить роботу стоматолога. Тоді загальний сон буде хорошим виходом з положення - але це не єдиний підходящий варіант.

Седация, при якій використовується звеселяючий газ (закис азоту), - ще одне популярне рішення в сучасній стоматології. В цьому випадку мова йде про дещо інший технології: пацієнт, на якого впливає газ, сильно заспокоюється, у нього знижується рівень тривожності, пропадають будь-які страхи. При цьому людина залишається в свідомості, не засинає і може виконувати прохання лікаря - прополоскати рот, змінити становище язика і ін.

Як тільки вплив газу припиняється, людина відразу повертається в свій звичний стан - може виконувати будь-яку роботу, сідати за кермо, приймати серйозні рішення.

Особливість седації за допомогою закису азоту полягає в тому, що сама по собі вона не є анестезією. Тобто додатково вводять ліки, які знеболять область впливу – проте газ робить стан пацієнта стабільним й врівноваженим.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги