Прес-релізи

УНІКА запустила інноваційний проект з компанією «Скарбниця»

Компанія «Скарбниця» спільно зі Страховою компанією «УНІКА» в червні 2019 років запустили новий інноваційний проект.

 

Тепер клієнти ломбардів, які використовують знак для товарів і послуг Скарбниця ™, можуть обмінювати накопичені бонуси програми лояльності на страховий захист свого життя і здоров'я в УНІКА, а нові клієнти - отримувати такий захист абсолютно безкоштовно!

 

Клієнти компанії «Скарбниця» можуть робити такий обмін бонусів на страховий захист з будь-якого мобільного пристрою в Особистому кабінеті сайту https://www.skarb.com.ua/ .

 

Для цього не потрібно йти в ломбард або офіс Страхової компанії «УНІКА». Все можна зробити віддалено, в цифровому форматі, за кілька кликів в смартфоні або планшеті всього за кілька секунд.

 

Для вибору клієнтам надається кілька різних варіантів страхових сум в залежності від накопиченого кількості бонусів програми лояльності «Скарбниця». Новим клієнтам при зверненні в компанію «Скарбниця» даруються привітальні бонуси, які можна буде обміняти на страховий захист свого життя і здоров'я.

 

Інформація про компанію «Скарбниця»:
Ломбард «Скарбниця» - перший недержавний ломбард в Україні, заснований в 1992 році. Багаторічна діяльність ломбарду «Скарбниця» - це динамічний процес активного розвитку і вдосконалення. Компанія «Скарбниця» знаходиться серед лідерів на ринку ломбардного кредитування.


З дня відкриття першого ломбардного відділення 9 листопада 1992 року по сьогоднішній день компанія пройшла довгий і плідний шлях розвитку. Виконано величезний обсяг роботи і, як результат, - сьогодні на території України ломбард «Скарбниця» надає свої послуги більш ніж в 400 ломбардних відділеннях.


За 26 років успішної роботи ломбард «Скарбниця» завоював заслужену довіру мільйонів клієнтів, які скористалися послугами компанії. За цей час в компанії сформувався штат висококваліфікованих співробітників, які забезпечують високий європейський рівень обслуговування клієнтів, а також гнучкий індивідуальний сервіс для постійних і потенційних клієнтів.

 

Довідка:
UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів.

 

UNIQA Insurance Group:
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній в 18 країнах обслуговують близько 10 млн. клієнтів.


Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії та України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги