Прес-релізи

Експерти радять українцям перейти на онлайн платежі вже сьогодні

Система онлайн платежів вже зарекомендувала себе по всьому світу як надійна та швидка. Спосіб оплати регулярних платежів через електронні гаманці підходить тим, хто звик економити час та гроші.

Фахівці компанії Київстар розказали про переваги та недоліки онлайн розрахунків та дійшли висновку, що українцям варто мати електронні гроші та розраховуватися за деякі послуги в інтернеті.

Що таке електронні гроші

 

 

Система електронних грошей відрізняється не тільки від фізичних розрахунків, але й від безготівкових. Фактично, електронні кошти є майновими правами, що більше нагадує популярні зараз криптовалюти, які можна купувати та продавати, а також розраховуватися ними в інтернеті за товари та послуги. Але криптовалюти в більшості стран є нелегальними, а електронні гроші в українському інтернет просторі цілком законні, ними приймається оплата комунальних послуг до будь-якої комунальної установи та розрахунок, наприиклад, за мобільний зв’язок.

Електронні гроші менш чутливі до коливань валютного курсу

Експерти звертають увагу на той факт, що електронні гаманці більш захищені від обвалу чи значних коливань курсу долара, ніж готівка, яку часто доводиться в кризові моменти міняти на чорному ринку. 

 

Електронний гаманець також захищений від коливань валюти, викликаних операціями національного банку, адже його позиція регулюється учасниками ринку електронних грошей відносно одне одного. Отже у разі дефолту в українців більше шансів зберегти гроші в електронному вигляді з мінімальними втратами, ніж міняти валюту на чорному ринку або намагатися зняти вклад у банку.

 

Електронний гаманець більш захищений

 

 

 

Від злочинного проникнення у рахунки та картки не застрахований ніхто. Найчастіше злам рахунку в банку відбувається через викрадення банківської картки та вичислення злодіями пін-коду за допомогою телефонної афери, погроз або хитрої апаратури. Тоді зняти гроші в банкоматі дуже просто.

 

“У випадку з електронним гаманцем між злодієм та грошима стоїть двохетапна автентифікація за допомогою смс з номера власника, що ускладнює процедуру зламу рахунку. Окрім того, можна налаштувати за бажанням інші методи безпеки, такі як пуш-повідомлення про дії на рахунку, голосову ідентифікацію тощо,” - розказали в Київстар.

 

Рівень безпеки електронного гаманця перевищує звичайну банківську картку. До того ж, загубити такий гаманець неможливо - він віртуальний.

Зручні платежі допомагають привести до ладу фінанси

Замість того аби стояти в чергах або по десятках сайтів-посередників шукати можливості заплатити десятки рахунків на місяць, можна зібрати їх всі в одному місці та сплачувати автоматично на певну дату або керувати витратами вручну. 

 

Наприклад, вам треба сплатити штраф за порушення ПДР, за водопостачання та поповнити мобільний, отже три операції можна здійснити за пару кліків, просто обравши потрібні шаблони, заздалегідь налаштовані в вашому електронному гаманці. 

 

Експерти називають такий комфорт запорукою порядку в особистих фінансах, адже так можна не забувати про сплати та своєчасно поповнювати необхідні послуги.

 

Обирайте свою систему платежів онлайн та насолоджуйтеся свободою від напруги та швидкістю переказів!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги