Прес-релізи

Чи варто купувати ОСЦПВ з прямим регулюванням

Старт прямого врегулювання страхових виплат в Україні стався 1 грудня 2016 року. Тепер, у разі настання страхового випадку, потерпілий може звернутися безпосередньо в свою СК або до страховика ОСПЦВ іншого учасника ДТП для вирішення ситуації і отримання виплат.

За минулі роки дії прямого врегулювання до системи приєдналися практично всі найбільші українські страхові компанії. Наскільки вигідний такий метод врегулювання виплат для власників ОСЦПВ?

 

 

Принцип прямого врегулювання заснований на відшкодуванні збитків постраждалій стороні у страховій компанії, в якій був укладений договір ОСЦПВ (а не у страховика опонента – винуватця ДТП, як було раніше):

  • СК виплачує своєму клієнту всю суму відшкодування покладену за договором ОСЦПВ;
  • виплачена страховиком сума компенсується страховою компанією винуватця ДТП (повністю або частково) через кліринговий центр.

На даному етапі вивчення інформації можна однозначно сказати — такий підхід до страхових виплат зручний і практичний. Але варто розуміти, що пряме врегулювання можливе далеко не у всіх випадках.

 

Коли діє метод прямого врегулювання страхових виплат

 

Пряме врегулювання можливе тільки в тій ситуації, коли дотримані 3 умови:

  • у дорожньо-транспортній пригоді брали участь не більше 2-х транспортних засобів;
  • збитки були заподіяні виключно майну;
  • в обох учасників ДТП були присутні на момент події діючі поліси ОСЦПВ, видані страховими компаніями, які беруть участь у програмі прямого врегулювання.

Страховки онлайн з прямим врегулюванням збитків не мають обмежень по сумах виплат. Але це — теж не єдина причина зробити вибір на користь такого страхування.

 

Кілька переваг ОСЦПВ з прямим врегулюванням

 

Головна перевага прямого врегулювання — відсутність необхідності у спілкуванні зі страховою компанією винуватця ДТП. Немає потреби дізнаватися контакти «чужого» страховика, витрачати величезну кількість часу і сил на вирішення ситуації і отримання грошей (і не факт, що вони будуть виплачені). Тим більше, не всі водії є відповідальними і надійними. Пряме врегулювання дозволить вирішити всі питання у «власній» компанії.

 

Плюс №2. Купівля ОСЦПВ з прямим врегулюванням дає гарантію того, що виплата точно буде. Природно, якщо вибір спочатку припав на надійного страховика.

 

Третя за порядком, але не за значимістю, перевага – швидкість отримання виплат. При непрямому врегулюванні збитків на отримання компенсації може піти півроку, а то й більше часу. При прямому врегулюванні доведеться лише дочекатися суду, після якого виплата буде проведена протягом декількох тижнів.

 

Перевага №4, як не дивно, полягає у високій ціні такого поліса. Продати дорогий продукт не так легко, як доступний за вартістю. А. значить, страхові компанії змушені пропонувати клієнтам кращий набір умов ОСЦПВ.

 

Для залучення клієнтів компанії, що пропонують пряме врегулювання страхових виплат, включають в договір приємні " плюшки – технічний асистанс, консьєрж-сервіс, покриття без додаткових довідок збитку в суму 50 тис. грн., отримання виплат винуватцем ДТП.

 

Для залучення клієнтів компанії, що пропонують пряме врегулювання страхових виплат, включають в договір приємні " плюшки- - технічний асистанс, консьєрж-сервіс, покриття без додаткових довідок збитку в суму 50 тис. грн., отримання виплат винуватцем ДТП.

 

Джерело статті: компанія Оh.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги