Прес-релізи

9 червня 2019 вийшов останній тижневик «Час. Підсумки тижня з Віталієм Гайдукевичем».

Ведучий залишає проект, щоб займатися громадською (ГО «Справа Громад) та політичною діяльністю («Європейська Солідарність»). Однак він не йде з журналістики і «5 каналу». Зараз готується новий публіцистичний авторський проект Віталія.

 

Віталій Гайдукевич, ведучий тижневика «Час. Підсумки тижня»:

«Я маю подякувати команді Підсумків. Ми були змістовні. Ми говорили те, що вважаємо за потрібне. Ми говорили те, що хочемо говорити МИ - це дорогого коштує. Ми не впадали у крайнощі і насправді обирали значущі події. 
Підсумки Тижня залишаються на «5 каналі», але без Віталія Гайдукевича. Велике дякую Вам - глядачі. Найближчим часом я більше часу приділятиму громадській діяльності. Але це не крапка, а три крапки... бо телевізійна історія матиме продовження. А значить традиційне прикінцеве слово зараз прозвучить не востаннє.... 
Тримайтеся...»

Ірина Герасимова, редактор тижневика «Час Підсумки тижня»:

«Це рішення є спільним, команди Підсумків та Віталія Гайдукевича. Незважаючи на його популярність серед нашої аудиторії, такий крок робиться задля уникнення  конфлікту інтересів.  Це чесно й по відношенню до нашого глядача. «Підсумки тижня» і надалі аналізуватимуть ті події, які впливають на наше життя щонеділі о 18 годині на «5 каналі». Але з іншими авторами програми. А у Віталіка попереду багато роботи в громадсько-політичному секторі. І вся команда тижневика вірить в його успіхи на новому полі».  

 

«Час.  Підсумки  тижня»  – інформаційно-аналітичний  тижневик, який включає в себе лише найголовніші та  найвагоміші події, які відбулися за тиждень. Неупереджено,  докладно, глибоко, не без іронії очима авторів програми про найголовніші події,  які сколихнули Україну та світ протягом тижня. Події державного значення,  ексклюзивні соціальні розслідування та найяскравіші моменти останніх семи днів завжди розкрито відверто  і без недомовок. Проблеми, їхні причини та шляхи вирішення. Це прискіпливий аналіз тижня минулого для розуміння тижня майбутнього.

Прес-служба «5 каналу»,

контактний телефон 351-77-20

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги