Прес-релізи

У ритмі великого міста і не тільки: ТОП-5 велогібридів

Електробайк дарує власнику цілком нові відчуття, дає можливість долати великі дистанції, затяжні підйоми та їхати проти вітру, майже не докладаючи для цього жодних зусиль. Кататися на велогібриді можна з будь-яким рівнем фізичної підготовки — більшу частину механічної роботи за вас виконає електромотор.

У цьому матеріалі експерти прайс-агрегатора https://m.ua/ познайомлять вас з трійкою сучасних електровелосипедів. Ці моделі чудово підходять як для міста, так і для підкорення бездоріжжя.


Airwheel R3 +


Під брендом Airwheel випускається величезний спектр особистого електротранспорту для використання в межах міста: моноколеса, електросамокати та велогібриди, до яких належить також популярна модель R3 +.


Електробайк створений спеціально для великого міста. Так, складана конструкція значно покращує мобільність велосипеда, а ходових якостей моделі цілком достатньо, щоб впевнено почувати себе в загальному потоці на дорозі. Складанню в конструкції Airwheel R3 + підлягають рама, кермо і навіть педалі, завдяки чому велосипед можна покласти до багажника більшості легковиків. Також його масогабаритні показники входять в межі дозволених для перевезення в громадському транспорті.


На одній зарядці акумуляторної батареї райдер може подолати відстань до 30 км в режимі «чистої» електротяги та понад 100 км — при підключенні електроприводу в допомогу педалювання (наприклад, при русі вгору). У режимі «газ в підлогу» велосипед рухається зі швидкістю до 20 км/год.


Однією з фішок моделі є наявність USB-порту для підзарядки мобільних гаджетів «на ходу». Батарея велосипеда знімна — по прибутті в пункт призначення її можна від’єднати від рами, що спрощує зарядний процес.


LikeBike Shark


Велогібрид LikeBike Shark — це «двоколісний кінь» з розряду універсалів, який демонструє впевнені їздові якості як у межах міста, так і під час прогулянок пересіченою місцевістю.


Модель зібрана на міцній алюмінієвій рамі вагою 24 кг і поставлена ​​на 27,5-дюймові колеса з гумою від Kenda. Вони забезпечують байку якісний накат по асфальту і надійне зчеплення з грунтовими доріжкам. Серед іншого звернемо увагу на 24-швидкісну трансмісію від Shimano, що дозволяє дозувати зусилля педалювання в залежності від дорожньої ситуації та рельєфу місцевості.


Сил на затяжних підйомах велосипеду надає 250-ватний електромотор. В ідеальних умовах однієї «заправки» акумуляторної батареї вистачає на підкорення 60-кілометрового відрізка шляху. Однак на практиці все залежить від великої кількості моментів: ваги райдера, обраної швидкості пересування (до 25 км/год), сили зустрічного вітру та інших.


Дані велозаїзду в режимі реального часу реєструє штатний велокомп’ютер, встановлений на кермі LikeBike Shark. На додачу на його LCD-екран виводиться рівень зарядки акумулятора. Виснажену батарею доведеться заряджати протягом 6 годин. 


Maxxter Allroad


Категорія фетбайков — це, напевно, найкраще, що траплялося з велосипедами, заточеними на підкорення бездоріжжя. Їх легко можна впізнати по надто широкій гумі, яка забезпечує велику площу контакту колеса з дорожнім полотном.


Здатність Maxxter Allroad долати перешкоди забезпечується двома фактами: з одного боку, модель може похвалитися вищезгаданими колесами, а з іншого — має повноцінний електропривід. Двигун автоматично піддає «газку» при педалюванні. Ступінь його асистування регулюється в рамках 3 режимів за допомогою пульта управління, який розміщений на кермі.


Виробник наділив велосипед ходовою частиною Shimano базового класу — лише на 6 передач. Втім, райдер може самостійно удосконалити електричний фетбайк будь-яким іншим навісним обладнанням — тут вже все залежить від ваших бажань і бюджету. Базова комплектація моделі також отримала дискові механічні гальма від Sparkle і передню пружинну вилку.


Що стосується запасу ходу на електроприводі - 21 км.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги