Прес-релізи

Як збільшити імовірність отримання позики в МФО?

Подаючи заявку на отримання кредиту — клієнт може отримати відмову. Кредитні організації видають гроші далеко не всім бажаючим: для цього треба відповідати ряду вимог. А іноді навіть клієнти, які за всіма пунктами підходять — теж можуть отримати відмову.Щоб цього не сталося — треба розуміти, з яких причин найчастіше відмовляють у видачі позики.

Подаючи заявку на отримання кредиту — клієнт може отримати відмову. Кредитні організації видають гроші далеко не всім бажаючим: для цього треба відповідати ряду вимог. А іноді навіть клієнти, які за всіма пунктами підходять — теж можуть отримати відмову.

 

Щоб цього не сталося — треба розуміти, з яких причин найчастіше відмовляють у видачі позики.

 

Чи можуть відмовити у видачі кредиту в МФО, і чому?

 

Незважаючи на рекламу про безвідмовні кредити, банки видають споживчі позики не всім бажаючим. Відсоток відмов в українських банках в середньому становить 40-65% (залежить від банку і суми). Тобто приблизно половина клієнтів — не отримує позику.

 

Найчастіше відмови приходять через:

·        відсутність офіційного місця роботи або недостатнього стажу (в банку зазвичай вимагають від 6 місяців на останньому робочому місці);

·        низького офіційного доходу;

·        погану кредитну історію;

·        наявність інших кредитів (навіть якщо вони виплачуються без проблем).

 

На додаток до цих очевидних причин банк може відмовити ще з цілого списку інших, менш зрозумілих: від зовнішнього вигляду клієнта і до відмови без пояснень.

 

Інша справа — МФО. Компанії на зразок Бистрозайм https://bistrozaim.ua/uk/offers/kredit-bez-foto теж можуть відмовляти клієнтам, проте відсоток відхилених заявок у них набагато нижче. За даними самих МФО позики отримують до 90% користувачів. Правда, на практиці цифри напевно нижче, але ненабагато.

 

По суті МФО з великою ймовірністю відмовить, якщо у клієнта вже є проблемний кредит (не закритий і з простроченням). У всіх інших випадках — позику швидше за все схвалять.

Як підвищити шанс схвалення кредиту в МФО?

 

Якщо вам точно потрібно отримати гроші, дотримуйтеся таких порад:

1.     Докладайте якомога більше додаткових документів. Зазвичай в МФО просять паспорт + ІПН, але за бажанням клієнт може надати закордонний паспорт, права, студентський або пенсійне. Якщо така можливість є — завантажуйте і ці документи.

2.     Запитуйте суму, яка співвідноситься з вашим доходом. Довідку в МФО надавати не потрібно, тому дані про зарплату вказуються тільки зі слів клієнта. Завищувати їх заради схвалення — не рекомендується: співробітник може розуміти, скільки приблизно отримують в різних сферах зайнятості. А сума кредиту — не повинна вибиватися за ці рамки. Тобто якщо ви працюєте водієм таксі в Києві, який отримує близько 12-14 тисяч грн, і хочете взяти 10 тисяч на 10 днів — вам можуть відмовити, або схвалити меншу суму.

3.     Якщо ви в перший раз звертаєтеся в МФО, спочатку краще подати заявку на невелику суму. Візьміть маленьку позику, швидко погасіть, і беріть другу — тепер вам простіше схвалять більшу суму.

4.     Погоджуйтеся на всі запропоновані перевірки. Взяти онлайн кредит без фото — дуже складно, особливо якщо ви звертаєтеся до МФО в перший раз. Тому якщо просять завантажити фото з паспортом — зробіть це. Якщо для перевірки подзвонять з вашим номером — візьміть трубку і поспілкуйтеся з оператором. Це робиться для захисту самих клієнтів, щоб шахраї не могли взяти кредит на чужі дані. Саме тому кредити онлайн без фото та дзвінків видаються так неохоче.

5.     Закрийте всі поточні кредити, якщо є можливість. Навіть якщо по ним немає прострочень — співробітник МФО з більшою ймовірністю схвалить заявку, якщо у клієнта не буде «зайвих» позик.

 

Подати заявку на кредит онлайн без дзвінків можна і через сайт (за посиланням вище).

 

Але ймовірність схвалення буде вище, якщо ви звернетеся у відділення особисто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги