Прес-релізи

Як отримати гроші в борг за 14 хвилин?

Ніхто не застрахований від фінансових проблем, появу яких складно передбачити. У таких випадках пошук грошей перетворюється в нестерпний процес, що вимагає чимало часу й віднімає масу сил. Оптимальним варіантом є МФО, у яких можна максимально швидко взяти кредит онлайн.

 

Чому варто звернутися до мікрофінансової організації?

Якщо людині потрібні гроші, вона відразу починає дзвонити родичам та друзям. На жаль, не завжди навіть у близьких людей та найкращих друзів є необхідна сума.

Ще один поширений варіант – банки. В Україні вони користуються величезною популярністю, вважаються безпечним місцем для оформлення кредиту на будь-які потреби. Проблема в складності отримання грошей:

  • часто потрібно зібрати масу паперів, включаючи підтвердження офіційного місця роботи та доходу за останні 3 місяці;
  • банківські організації працюють за певним графіком, плюс потрібно враховувати обідні та технічні перерви;
  • для оформлення буде потрібно мінімум два рази відвідати відділення банку, витративши час на очікування в чергах.

Але, що робити, якщо гроші терміново потрібні вночі? У таких випадках доцільно звертатися до мікрофінансової організації. Деякі з них дають можливість пройти процедуру оформлення, та отримати кошти на карту в будь-який час доби. Процедура займає в середньому 30-60 хвилин, що дає можливість знайти вихід навіть в екстрених випадках.

 

До якої мікрофінансової організації звернутися?

В Україні популярність МФО стрімко зростає, що пояснюється зниженням процентних ставок та збільшенням суми кредиту. З огляду на цей факт, потрібно правильно підійти до вибору фінансової компанії, вивчивши умови та особливості оформлення позики.

Сервіс Cashinsky вийшов на український ринок у 2017 році. Оригінальний дизайн, мінімальні вимоги та вигідні умови співпраці відразу привернули увагу позичальників. Вони можуть отримати гроші в борг на карту в будь-який час доби, подавши заявку в особистому кабінеті.

Умови кредиту в Cashinsky:

  • сума – від 800 до 7 000 гривень;
  • терміни – від 5 до 30 днів;
  • ставка – від 0,01%.

На сервісі немає первинних внесків, прихованих платежів та комісій. Сума з урахуванням відсотків показується ще на етапі розрахунку кредиту на cashinsky.ua.

 

Як взяти кредит за 14 хвилин в Cashinsky?

Отримати позику на карту може повнолітній громадянин України. Для проходження процедури оформлення буде потрібен паспорт та ідентифікаційний код.

Взяти кредит онлайн в Cashinsky можна без паперової бюрократії. Шукати поручителів та залишати заставу також не потрібно. Компанія готова піти назустріч навіть людям з поганою кредитною історією.

На оформлення та отримання грошей піде всього 14 хвилин. Потрібно тільки зробити наступне:

  1. Зареєструватися. На офіційному сайті компанії потрібно розрахувати умови позики. Далі буде необхідно ввести адресу електронної пошти та пароль для проходження реєстрації.
  2. Подати заявку. Зробити це можна в особистому кабінеті. Там же потрібно підтвердити банківську карту для отримання грошей.
  3. Отримати кошти. Рішення по заявці приходить на номер телефону або email. Якщо воно позитивне, гроші надійдуть на карту протягом декількох хвилин.

Повернути гроші можна одним з трьох способів: картою в особистому кабінеті, банківським переказом, через платіжні термінали. Якщо не виходить своєчасного погасити заборгованість, компанія готова піти назустріч, надавши відстрочку. Дізнатись більше про оформлення кредиту на карту за 14 хвилин можна на сервісі Cashinsky.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги