Прес-релізи

УНІКА запустила спільний проект з інтернет-магазином Pipl.ua і виробником охоронної сигналізації Ajax Systems

Страхова компанія «УНІКА» в квітні поточного року запустила унікальний спільний проект з інтернет-магазином Pipl.ua (https://pipl.ua/ ) і виробником охоронної сигналізації Ajax Systems. Тепер клієнти, які купують в Pipl.ua обладнання бездротової системи безпеки для будинку Ajax, отримують річний страховий захист свого житла в УНІКА.

Чим більша сума покупки устаткування, тим більше страхова сума захисту житла -

https://pipl.ua/akciya-pri-pokupke-signalizacii-ajax---godovaya-strahovaya-zashchita-zhilya-ot-unika-v-podarok.html

 

Ajax (https://ajax.systems/ru/ ) - найтитулованіша бездротова система безпеки в Європі. Пристрої Ajax – це бездротові датчики, які створено для захисту від вторгнень, пожежі і потопу, що дозволяють завжди відчувати свою безпеку і захищеність майна.

У дизайнерських корпусах датчиків Ajax закладені технічні інновації і розумні цифрові алгоритми, які точно визначають небезпеку і мінімізують помилкові тривоги.
Система миттєво повідомляє про тривоги, стійка до злому і глушіння, зручна в управлінні зі смартфона.

 

Надійне забезпечення захисту інтересів своїх клієнтів і партнерів - основне завдання діяльності Страхової компанії «УНІКА». Компанія неухильно виконує взяті на себе страхові зобов'язання перед клієнтами. Щомісячний сумарний обсяг виплат клієнтам УНІКА в середньому становить 60 млн. грн.

 

Довідка:

UNIQA в Україні: UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 700 тис. страхових полісів.

UNIQA Insurance Group: UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках Австрії та Центральної та Східної Європи (ЦСЄ). Близько 20 000 співробітників та ексклюзивні партнери по продажах обслуговують понад 10,1 мільйона клієнтів у 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з ринковою часткою понад 21%. UNIQA працює на 15 ринках у регіоні зростання країн ЦСЄ: Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Косово, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина та Україна. Група UNIQA також включає страхові компанії в Швейцарії та Ліхтенштейні.

UNIQA - контакти для ЗМІ в Україні:
Олена Симончук
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua

Pipl.ua (https://pipl.ua/ ) – офіційний і сертифікований партнер Ajax Systems в Україні. Фахівці компанії не тільки консультують, продають і монтують системи сіналізаціі, а й беруть активну участь в просуванні бренду, а також створення власного YouTube каналу з більш ніж 5000 передплатників і 40+ відео з встановлення та налаштування сигналізації Ajax. Крім того, в асортимент інтернет-магазину Pipl.ua, крім охоронної сигналізації, входять також інші системи безпеки: відеоспостереження, домофони, контроль доступу. Таким чином, покривається весь спектр завдань клієнта з придбання та встановлення технічних засобів безпеки для об'єкта будь-якого масштабу - від квартири або котеджу, до офісного центру і фінансових установ.


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги