Прес-релізи

Чому зростає популярність велосипедів в Україні

Щороку кількість людей по всьому світу, що віддають перевагу велосипедам, невпинно зростає. На сьогоднішній день кількість тих, хто таким чином доїжджає до роботи в країнах Європи досягла позначки 60 мільйонів чоловік. Та що цікаво, їх кількість, вочевидь, не буде зменшуватись. І не дивлячись на те, що в Україні цей рух все ще не досяг бажаної популярності, тенденція зростання все ж таки є.

 

Мабуть одна з перших причин придбати велосипед – можливість уникнути величезної кількості заторів, які так чи інакше є у кожному великому місті. Для тих же, хто пересувається на автобусах, тролейбусах або трамваях, це можливість раз і назавжди покінчити з очікуванням на зупинках та тяжкими поїздками в переповненому транспорті.

Щоправда користувачі відмічають, що для зберігання такого власного транспорту неодмінно знадобиться місце. Тому ще до того, як придбати ту чи іншу модель, варто подумати де ви зможете її розмістити. А для тих, в кого місця дійсно обмаль, найкращим рішенням стане придбання велосипеду, що складається.

Друга причина придбати власний велосипед – це його безумовно корисний вплив на здоров’я свого власника. Звичайно, мова не йде про те, що ваш велосипед стоїть в гаражі і покривається пилом. Але якщо ви досить регулярно виїжджаєте на прогулянки або ж щодня прямуєте на ньому на роботу, то безперечно, це позитивно відобразиться на стані здоров’я вашого серця, а також на роботі імунної системи.

Крім того, велосипед – це чудова можливість втратити декілька зайвих кілограмів, не використовуючи для цього складні та часто виснажливі дієти. Всього пів годинна прогулянка здатна допомогти вам втратити від 150 до 250 ккал на день.

В решті решт, навіть невелика поїздка на велосипеді здатна подарувати вам чудовий настрій на весь день та збагатити вас енергією і бадьорістю. Багато спеціалістів відмічають позитивний вплив велосипеда на психологічне здоров’я людини, її здатність витримувати різні стресові ситуації та якісно виконувати свою роботу.

То ж яким має бути ідеальний велосипед?

Безперечно, один і той самий велосипед не може однаково добре підходити різним людям. Тож обираючи модель для себе, необхідно звертати увагу на кілька різноманітних параметрів. І перш за все значення мають ваші власні вподобання, вимоги, а також стиль життя.

Можливо, вам підійде сучасний гірський велосипед, що здатен подолати будь-яке бездоріжжя? А можливо ви мрієте мати можливість їздити на шаленій швидкості, долаючи десятки кілометрів по ідеально рівній дорозі. Не можна включати і того, що для багатьох людей цілком достатньо буде невеликого велосипеда, що складається. На щастя, різноманіття велосипедів сьогодні надзвичайно велике, і кожен, хто прагне пов’язати своє життя з таким чудовим транспортом, як велосипед, має можливість це зробити.

Що ж стосується питання обрання найкращого бренда, то в цьому випадку майже все залежить виключно від вашого бюджету. Молодь України найчастіше віддає перевагу якісним, але не дуже дорогим виробникам, таким як Winner. Також популярністю користуються велосипеди Benetti, Formula та Sperto. Ціни в інтернет магазинах можна порівняти за посиланням https://vseceni.ua/ct/6251/.

В якості підсумку варто сказати, що цього року рання весна подарувала можливість якомога раніше розпочати велосипедний сезон. І маємо надію, що цього року кількість велосипедистів у нашій крані зросте, а такий чудовий та корисний спосіб пересування, як їзда на велосипеді, стане ще більш популярним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги