Прес-релізи

Ринок онлайн кредитів зросте на 30% в 2019 році

Аналіз фінансового ринку дозволяє прогнозувати зростання обсягів онлайн кредитування на рівні 30%. За даними Держстат українці стали частіше звертатися в компанії небанківського кредитування.

 

Характерною рисою ринку онлайн кредитування в Україні є його існування в умовах мінімального регулювання з боку держави. Відсутність обмежень забезпечує стрімкий розвиток і зростання. Високий обсяг попиту в співвідношенні до пропозиції ринку, дозволив компанії CreditPlus зайняти місце в ТОП 10 за кількістю виданих кредитів.

 

Коротко про компанію

 

CreditPlus спеціалізується на так званих «Payday Loan» - це кредит онлайн на незначну сумму, строком до 30 днів. Компанія працює на ринку мікрокредитування України порівняно недовго, ліцензія отримана в 2017 році. В умовах жорстокої конкуренції, за 2 роки CreditPlus стрімкими темпами наростив обсяги кредитування, і потіснив такі маститі компанії, як Moneyveo і Mycredit.

 

Можливості та послуги CreditPlus

 

Станом на 2019 рік, було видано понад 300 000 онлайн кредитів. Такий результат був отриманий в непростих умовах фінансової кризи 2017-2018 років. Середній чек за кредитом склав 4200 грн. Аналітики компанії прогнозують в 2019 році подальше зростання обсягів кредитування на рівні 20% -30%.

Технології кредитування клієнтів в онлайн компаніях принципово відрізняються від банківських. Якщо МФО і банки можуть залучати клієнтів, використовуючи однакові канали (SEO, PPC, SMM, SPA, email, реклама в медіа, офлайн методи і ін.), то, коли справа стосується процесу видачі кредитів, банки втрачають 80% потенційного потоку клієнтів з-за жорстких вимог відбору і принципової позиції кредитування офлайн в офісах банків.

 

Що приваблює українців в онлайн кредитах

 

Середньостатистичний клієнт компанії онлайн кредитування - це люди з низьким рівнем доходів або особи, яким не вистачає грошей до зарплати. Популярність і затребуваність онлайн кредитів можна пояснити двома факторами:

 

  1. Швидкість кредитування. Зазвичай, в середньому, потрібно 10-30 хвилин на видачу кредиту.
  2. Максимальна доступність. МФО компанії кредитують практично без відмов, при цьому не потрібні довідки, поручителі і інші атрибути банківського кредитування.
  3. Політика конфіденційності. Використання фінтех технологій забезпечує абсолютну безпеку кредитування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги