Прес-релізи

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів оголосив програму!

Восьмий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів, який відбудеться з 17 по 21 квітня в кінотеатрі «Київ», оголосив цьогорічну програму. У фокусі фестивалю опиняться події 1989 року — демократичні трансформації у сусідніх країнах (програма «Коли твої сусіди будує демократію»), 30 річниця фестивалю КРОК та падіння Берлінського муру.

 

Окрім того, спеціально для KISFF куратори Berlinale приготували одразу дві програми — «Руйнуючи стіни» що допоможе нам ширше поглянути на події 1989 року
та Should I Stay Or Should I Go зі спеціальною кураторською підбіркою.  

Серед особливих програм цього року — сучасне та ретро кіно Сенегалу та програма The Revolution Will Not Be Televised, що розповість чимало захоплюючих історій про життя афроамериканців.

 

Для шанувальників анімації KISFF підготував одразу три кінопрограми. «Анімаційне божевілля», що вже п’ять років поспіль збирає повні зали, «Квір анімація» та ретроспективу першого українського фестивалю анімації КРОК.


На фестивалі відбудеться кілька світових прем’єр в рамках в українського та міжнародного конкурсів. Особливої уваги варта програма Short Matters, де будуть представлені фільми-номінанти на премію Європейської кіноакадемії, а також традиційні «Фестивальні хіти», «Комедії» та програма для дітей та підлітків.

 

Серед вечірніх сеансів на фестивалі — програма про ґендер та ідентичність Out & Proud. Midnight Sexy Shorts — короткий метр, що досліджує тему сексуальності, веселі та абсурдні стрічки в Short Attack, а також «100 фільмів за 100 хвилин».

 

Пошановувачів експериментального короткого метру KISFF запрошує на програми Realizable Ecotopias та Radical Arts_Acts, що розкриють теми екологічних утопій та революційного мистецтва.

 

Фестиваль також готує низку спеціальних події — показ-вечірка у Closer та творчі зустрічі з представниками світової кіно індустрії тї.

 

Програма: bit.ly/2FJx2zm

Подія: bit.ly/2K1uhyL

Абонементи: bit.ly/2TU7Rzj

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги