Прес-релізи

Monero vs. Bitcoin: що вибрати інвесторам у 2019 році?

За рівнем капіталізації біткоїн давно обігнав інші криптовалюти. Що ж він може протиставити лідеру криптовалютного ринку Monero?

За рівнем капіталізації біткоїн давно обігнав інші криптовалюти. Що ж він може протиставити лідеру криптовалютного ринку Monero?

 

Анонімність

Незважаючи на те, що від самого початку біткоїн позиціонував себе як засіб для здійснення анонімних платежів, багато хто в цьому сумнівається. Правоохоронним органам неодноразово вдавалося ідентифікувати осіб, які здійснювали транзакції. У свою чергу, основною перевагою Monero експерти називають першокласний захист приватності. Останнім часом через гарантовану анонімність фіксується попит на цю криптовалюту, що впливає на ринкову капіталізацію.

 

Місце для зберігання

Оскільки шифрування Monero працює набагато інтенсивніше, це призводить до розширення блокчейну та, відповідно, нестачі місця для зберігання. У середньому, транзакції Monero займають у 8 разів більше місця, ніж біткоїни. Детальніше ознайомитися з перевагами і ризиками придбання Monero можна за посиланням: nextmarkets.com/de/handel/krypto/monero. Це німецький фінтех-стартап Nextmarkets, за допомогою якого можна заробити не лише на Монеро чи біткоїнах, а й на інших популярних криптовалютах.

 

Тенденції до подорожчання

Обидві криптовалюти демонструють зростаючу тенденцію. Попри нещодавнє зниження ринкової капіталізації біткоїна, сьогодні він вважається провідною криптовалютою для рітейлерів. Задля детальнішого аналізу стану криптовалюти на ринку новачкам рекомендують звернутись за допомогою до професіоналів. Наприклад, німецький стартап Nextmarkets пропонує послуги досвідчених тренерів, які допоможуть оцінити поточну ринкову кон’юнктуру і вирішити, чи варто купувати Monero або Bitcoin у даний момент.

 

Як почати заробляти на криптовалюті?

Ви можете придбати криптовалюту на біржі або вибрати торгівлю CFD. Крім того, можна купити криптовалюту напряму, зробивши ставку на зміну ціни і здійснивши короткострокові інвестиції. Найпростіший варіант дій – зареєструватися в якості трейдера на сайті https://www.nextmarkets.com/de/handel/, капіталізувати рахунок та отримувати прибуток без придбання або продажі коїнів онлайн. 

Незалежно від того, яку криптовалюту ви виберете для інвестування, важливо визначитись із торговельною стратегією. Для тестування нових стратегій ви можете використати демо-рахунок на сайті онлайн-брокера Nextmarkets. За допомогою віртуального стартового кредиту ви дізнаєтеся, як відбувається торгівля, і чи потрібно розраховувати на прибуток відповідно до тієї чи іншої стратегії, не ризикуючи власними коштами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги