Прес-релізи

Лікування алкоголізму: що таке алкогольна залежність і чи можна її перемогти

Алкогольна залежність - це страшна хвороба, яка викликає дуже серйозні наслідки.

Часто люди навіть не розуміють, що таке алкоголізм. Багато хто вважає, що це  наслідок ліні і розпущеної поведінки. І якщо захочеться, то можна перестати пити за один день. Але це не правда. Людина, яка дійсно є алкоголіком, не може просто так зав'язати. Наприклад, на другій стадії алкоголізму у багатьох трапляються запої. Однак не варто плутати вживання спиртних напоїв протягом кількох днів і справжній запій. Коли здорова людина п'є, то може вжити досить велику дозу, а на наступний день знову вирішити повеселитися.  Це стане стресом для організму, але не буде симптоматикою запою.

Запійному алкоголіку не можна споживати навіть 50 грам. Як тільки він приймає цю дозу, організм відчуває, що в нього надходить спиртне і переходить в свій звичний режим. Після цього алкоголіка вже неможливо зупинити. Він буде пити, поки не відбудеться щось жахливе, або ж пропаде можливість вживати далі. Найчастіше, у людей просто закінчуються гроші. І якщо вони ще не знаходяться на соціальному дні, то це якраз і стає тим бар'єром, який не дозволяє купити нову пляшку.

Але, важливо пам'ятати про те, що коли припиняється вживання алкоголю, починається абстинентний синдром. І чим більше людина вживає, тим складніше їй пережити наслідки. Часто стан алкогольної ломки, яка не дуже поступається в негативних відчуттях зламу наркомана, призводить до безсоння, паніки, постійних думках про смерть. Ось чому в такому стані багато хто знову береться за пляшку, оскільки не хоче все це відчувати.

 

Чи можна вилікуватися від алкоголізму

 

На жаль, від цього захворювання не можна вилікуватися. Якщо людина стала залежною, йому не можна вживати спиртні напої. Навіть якщо це пляшечка слабоградусного пива. Єдине, що можна зробити - перебудувати психіку і відновити організм. Якщо пацієнт усвідомлює, наскільки йому шкодять алкогольні напої і навчиться знаходити радість в інших речах, він зможе повноцінно жити, не повертаючись до алкогольних напоїв.

 

Лікування алкоголізму від «Клініки Кадирова» допоможе вирішити проблему. Наркологічний центр надає всі умови, щоб дати можливість позбутися залежності, вирішити свої психологічні проблеми і почати жити заново.

 

https://lh6.googleusercontent.com/9n24byPhmdZcaJz0sFMlG_O9il5H1JHrDVSBAJDll6cKA9P0VmhxXDQMg6KJ3Kgt7f0v4Y82Fr-1U4n_o9K_gq5EKgqkVKdapup5lQ9zDFP9wb7fFjKOs2yAQcgxQ2MQ0v7pL7VI

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги