Прес-релізи

УНІКА РОЗПОЧАЛА СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ ІЗ ІНОВАЦІЙНИМ СЕРВІСОМ ДЛЯ ФІТНЕСУ GoFit

Страхова компанія «УНІКА» в березні поточного року запустила унікальний спільний проект з інноваційним сервісом для фітнесу GoFit. Тепер клієнти, які купують абонементи GoFit категорії Business або Premium на 30 і більше днів, автоматично отримують страховий захист від УНІКА на час занять в спортивних клубах і студіях.

GoFit - це єдиний цифровий абонемент у фітнес центри, тренажерні зали і сотні різних спорт клубів по всій країні. Фітнес клуби, заняття йогою, аеробіка, пілатес, басейн, степ-аеробіка і безліч інших спортивних напрямків доступні клієнтам, які вирішили купити єдиний фітнес абонемент GoFit.
 

Більше немає необхідності обмежувати себе відвідуванням одноманітних занять, купуючи абонемент на відвідування занять у танцювальній школі, або клубну картку в одну мережу фітнес клубів свого міста. Універсальний абонемент GoFit надає клієнтам можливість отримувати безлімітну насолоду від різноманітних тренувань в кращих спортивних клубах Києва та інших містах України, оплачуючи лише фіксовану вартість фітнес абонемента на місяць.

Цифровий абонемент GoFit можна оформити онлайн всього за пару хвилин на сайті https://gofit.com.ua/subscriptions/  і відразу йти займатися в спортивний клуб або студію.
 

Надійне забезпечення захисту інтересів своїх клієнтів і партнерів - основне завдання діяльності Страхової компанії «УНІКА». Компанія неухильно виконує взяті на себе страхові зобов'язання перед клієнтами. Щомісячний сумарний обсяг виплат клієнтам УНІКА в середньому становить 60 млн. грн.

Довідка:
UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів.

UNIQA Insurance Group:
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній в 18 країнах обслуговують близько 10 млн. клієнтів.
Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії та України.

UNIQA - контакти для ЗМІ в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги