Прес-релізи

УНІКА приєдналася до програми лояльності Shell ClubSMART

 

Страхова компанія «УНІКА» на початку 2019 року приєдналася до програми лояльності Shell ClubSMART. Тепер учасники програми лояльності Shell ClubSMART можуть обміняти накопичені SMART-бали на спеціальні пропозиції Online сервісів від УНІКА.

Online сервіси від УНІКА дозволяють клієнтам самостійно купувати поліси автострахування, туристичного страхування, страхувати квартиру та відповідальність перед сусідами. Після оформлення полісу на сайті УНІКА та оплати, клієнти отримують страховий поліс відразу на електронну пошту - не потрібно чекати доставку чи їхати в офіс. А в Кабінеті клієнта myUNIQA клієнти можуть онлайн бачити інформацію про свої договори та страхові випадки, сплачувати чергові платежі, замовляти пролонгацію, надавати необхідні документи, задавати питання персональному менеджерові щодо покупки або страхового випадку та ще багато іншого.

Програма лояльності Shell ClubSMART дозволяє автомобілістам, купуючи пальне на АЗС мережі Shell, накопичувати SMART-бали та обмінювати їх на подарунки від Shell. А заправляючи пальне Shell V-Power ви отримуєте більше балів для себе та більше переваг для вашого авто!

Каталог подарунків Shell ClubSMART - http://shellsmart.com.ua/ua/catalog

 

Довідка:
UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників УНІКА в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів.

UNIQA Insurance Group:
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній в 18 країнах обслуговують близько 10 млн. клієнтів.
Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії та України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги