Прес-релізи

УНІКА – 25 років успішної праці на страховому ринку України

10 лютого 2019 року Страхова компанія «УНІКА» відзначає 25 річницю з дня заснування.

 

Протягом багатьох років компанія займає лідерські позиції на страховому ринку України та демонструє прибуткове зростання. УНІКА займає провідні позиції за зборами платежів, страховими виплатами, активами та часткою ринку в українському non-life страхуванні.  Компанія стабільно входить у ТОП-3 за більшістю інших показників, займаючи високі позиції на ринку КАСКО, ДМС та страхуванні майна.

 

Завдяки зваженій політиці ведення страхового бізнесу УНІКА має високу платоспроможність та  фінансову стабільність, що дозволяє компанії з впевненістю дивитись у майбутнє, мати довіру клієнтів та гідну репутацію. Лояльність клієнтів, більшість з яких є постійними клієнтами УНІКА протягом  багатьох років, є для компанії важливим фактором успішного ведення страхового бізнесу. Також плідному розвитку УНІКА в Україні сприяє підтримка материнської компанії UNIQA Insurance Group. Завдяки її багаторічному європейському досвіду, технологіям та  стандартам ведення бізнесу, УНІКА в Україні є ефективною компанією зі стабільною фінансовою основою.

 

UNIQA Insurance Group представлена в Україні небанківською фінансовою групою «УНІКА Україна», до якої входять cтрахові компанії «УНІКА» (non-life) та «УНІКА Життя» (life).

 

«УНІКА Україна» це 26 регіональних дирекцій, 15 генеральних представництв, 90 видів страхових продуктів, 30 банків-партнерів, 30 різновидів страхових ліцензій, більш ніж 1 тисяча співробітників, 1 мільйон  страхових договорів та 700 тисяч активних клієнтів. Співпрацює з найбільшими та найуспішнішими компаніями в Україні в різних галузях економіки.

 

«УНІКА Україна» має високі стандарти обслуговування, що підтверджено даними незалежного опитування клієнтів у 2018 році: загальний рівень задоволеності клієнтів складає 90%; задоволеність роботою служби асистансу та клієнтської підтримки – 94%; 72% клієнтів продовжили співпрацю з УНІКА; 81% клієнтів готові рекомендувати УНІКА як надійного страховика.


 

Довідка:
UNIQA в Україні:
UNIQA Insurance Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу.

UNIQA Insurance Group:
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній в 18 країнах обслуговують близько 10 млн. клієнтів.
Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії та України.

UNIQA - контакти для преси в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги