Прес-релізи

З 7 по 9 лютого у Києві відбудеться Берлінале вікенд

7 лютого 2019 року стартує 69-й Берлінський міжнародний кінофестиваль – найбільша кіноподія Німеччини і один з найважливіших фестивалів Європи. Головна принада Берлінале поряд з престижністю – це, безсумнівно, його програма: гучні прем’єри і фокус на прогресивному та інтелектуальному кіно. А отже, зовсім скоро, після десяти днів показів та підбиття підсумків фестивалю, на світових екранах почнуть з’являтися нові авторські фільми – майстерно зняті, актуальні і красномовні.

З цього приводу з 7 по 9 лютого  дистриб’юторська компанія Kinove запрошує глядачів на серію кінопоказів “Берлінале вікенд” – відзначити початок 69-го Берлінале підсумковим показом фільмів з минулорічного фестивалю.

Українські прем’єри двох фільмів з програми Вікенду відбулися у рамках 47-го КМКФ “Молодість”.

Окрім фестивалю, глядачі мали змогу побачити ці роботи на ексклюзивних показах від Kinove, але з 7 лютого, хоч і лише на вікенд, вони повернуться на великий екран кінотеатру “Київ”.

7-9 лютого
Берлінале-Вікенд

Культурний центр “Кінотеатр Київ” (вул. Велика Васильківська, 19)
Програма показів:
7 лютого: МІЖ РЯДАМИ, реж. Томас Штубер;
8 лютого: ОБЛИЧЧЯ/РИЛО, реж. Малґожата Шумовська;
9 лютого: [НЕ] ТОРКАЙСЯ, реж. Адіна Пінтіліє.
Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

 

Facebook-сторінка події: https://www.facebook.com/events/340362116688890/

 

Організатори заходу:

Kinove

Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість”

 

Інформаційні партнери:

Аристократи

Moviegram

Український тиждень

Телекритика

Киноафиша

 

[НЕ] ТОРКАЙСЯ

ФІЛЬМ АДІНИ ПІНТІЛІЄ

 

Румунія/Німеччина/Чехія/Болгарія/Франція/125’/2018

 

Золотий Ведмідь 68-го Берлінського кінофестивалю.

Чуттєва драма на межі документального та художнього. Цей фільм – своєрідний виклик соціуму та кожному з нас окремо. [НЕ] ТОРКАЙСЯ – соціальний експеримент, в якому режисерка запрошує глядача до переосмислення одвічного питання тілесності та сексуальності.
Герої картини – Лаура, Томас і Крістіан – дозволяють камері зазирнути в найпотаємніші куточки свого внутрішнього світу. Вони намагаються змінити звичні моделі поведінки, щоб знайти баланс між внутрішнім комфортом та навколишньою дійсністю і стати, нарешті, вільними. [НЕ] ТОРКАЙСЯ розповідає про те, як знайти близькість найнесподіванішим чином і як полюбити іншого, не втративши при цьому себе.

 

Українська прем’єра фільму відбулася у рамках 47-го КМКФ “Молодість” і зібрала повний аншлаг.

 

У ролях: Лора Бенсон, Томас Лемаркіс, Крістіан Баєрляйн, Ґріт Ульманн, Адіна Пінтіліє, Ганна Гофманн, Сіні Лав, Ірмена Чічікова, Райнер Штеффен, Ґеорґій Налджієв, Дірк Ленґ, Аннетт Савалліш

Трейлер фільму: https://www.youtube.com/watch?v=8MgBs1m56NM&t

 

МІЖ РЯДАМИ

Режисер: Томас Штубер

Німеччина/120’/2018

 

Молодий хлопець Крістіан влаштовується навантажувачем товарів в гіпермаркет. Там Крістіан відкриває для себе новий світ з нескінченними проходами, за якими під класичну музику розсікають вилочні навантажувачі. Незабаром Крістіан знаходить собі нового друга з відділу напоїв - Бруно, який стає його покровителем. Від нього Крістіан дізнається, що в гіпермаркеті киплять справжні пристрасті: між працівниками з відділів побутової хімії і напоїв йде неабияка війна; працівники відділу з замороженими продуктами страждають від нестачі персоналу; а продавці з «Насолод» дружать з усіма.

 

 

У ролях: Франц Роговський, Сандра Хюллер, Пітер Курт

Трейлер фільмуhttps://www.youtube.com/watch?v=hMZxniJ0AEA

 

ОБЛИЧЧЯ/РИЛО

Режисерка: Малґожата Шумовська

Польща/91’/2018

 

Фільм-відкриття 47-го КМКФ «Молодість».

 

Сюжет фільму зав’язується навколо головного героя - веселого та привабливого Яцека (Матеуш Косьцюкевич), який живе в польській глибинці, любить слухати хеві-метал, свою дівчину Дагмару (Малґожата Гороль) і планує втекти до великого міста. Але поки що Яцек вимушений жити з консервативною ріднею та працювати над зведенням статуї Ісуса Христа. Через нещасний випадок на будівницві лікарі роблять йому трансплантацію чужого обличчя. Після операції й важкого відновлення колишній красень перетворюється на вигнанця в очах колег, нареченої і навіть власної матері. Тільки вірна сестра залишається йому підтримкою.

 

У ролях: Матеуш Косьцюкевич, Агнешка Подсядлик, Малгожата Гороль

Трейлер фільмуhttps://www.youtube.com/watch?v=48DKzRug0tA

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги