Прес-релізи

Який вид весілля обрати?

Під час планування весілля першим завданням є вибір формату торжества, від якого залежать особливості вечора. Така концепція визначає місце проведення, кількість гостей, програму свята і т.д.

Після вибору формату визначається напрямок, в якому буде проходить весілля. З цієї причини молодятам варто заздалегідь понять, що саме вони хочуть бачити на своєму вечорі.

 

Поширені формати

 

Весілля є важливою подією, Який відрізняється великою кількістю нюансів. За цими критеріями виділяються наступні види свята:

  • Класична. Має на увазі розпис в РАЦСі і застілля в залі ресторану, на якому присутні не менше кілька десятків гостей. Свято доповнюється програмою ведучого і живою музикою.
  • Виїзна. Розпис та застілля відбувається в особливо місці, обраного молодятами, наприклад, на природі. Це дає широкий простір для оформлення свята.
  • Тематична. Програма свята будується на певній темі (сюжеті книги, фільму і т.д.). З цієї причини використовуються ексклюзивні костюми і елементи декору. Так, популярними варіантом є весілля в стилі ретро або фентезі - в цьому питанні все залежить від уяви молодят!
  • Національна. В цьому випадку сюжет будується на традиціях культури, до якої належать молодята.
  • Міні-весілля. У цьому випадку на весіллі присутні тільки гості, а закохані відразу після розпису їдуть у весільну подорож.
  • Камерна. Має на увазі мінімальну кількість гостей - на торжестві присутні тільки найближчі.

Свято також може поділятися на два дні. Як правило, спочатку йде пишне торжество, а на наступний день - тепла зустріч на природі в колі друзів. Таке рішення також дозволить розділити гостей по віково ознакою, щоб нікому не було нудно.

Готуєтесь до весілля? - Обов'язково перегляньте:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги