Прес-релізи

Вибираємо барні стільці за 10 хвилин

Дуже часто в сучасних кухнях облаштовується барна стійка, за якою зручно снідати, вечеряти, пити каву с друзями та близькими або просто відпочивати на самоті зі смачним коктейлем.

До барної стійки неодмінно потрібні високі стільці, на яких буде комфортно сидіти та які органічно впишуться в дизайн приміщеня.

На що звертати увагу під час покупки барних стільців

 

Насправді, щоб вибрати стілець для бару, зовсім не потрібно тратити багато часу на пошуки ідеального варіанту. Цей процес займе не більше 10 хвилин, але спочатку слід визначитись із наступними нюансами:

 

  • висота. Висота стільця вимірюється до сидіння, а не до спинки, вона напряму залежить від висоти стійки. Для її визначення варто заміряти відстань від підлоги до нижньої частини стільниці та від отриманого результату відняти 25 - 35 см;
  • матеріал. Каркас барного стільця може бути виконаний із металу, дерева, міцного пастику або акрилу. Металічні та дерев’яні стільці є більш міцними та надійними, вони ідеально впишуться практично в будь-який інтер’єр, тому саме таким варіантам частіше за все віддають перевагу покупці. Для виготовлення сидіння може використовуватись дерево, шкіра, тканина та інші матеріали, які не потребують особливого догляду;
  • конструктивні відмінності. Для зручності можна обрати моделі зі спинками та підлокітниками, але варто врахувати, що такі стільці будуть більше займати місця в кімнаті, їх неможливо буде заховати повністю під стільницю. Також слід звернути увагу на наявність підставки для ніг, з нею сидіти буде набагато комфортніше;
  • стиль. Як і інші меблі, барний стілець має повністю гармоніювати з іншими предметами інтер’єру та загальною стилістикою кімнати. Також варто урахувати кольори, які використовуються при оформленні приміщення, стільці не повинні привертати до себе увагу, в ідеалі вони мають підбиратися під відтінок стільниці стійки.

Деякі нюанси вибору нестандартних барних стільців

 

Часто користувач шукає не зовсім стандартні варіанти стільців до своєї кухні. Так, якщо потрібно організувати обідню зону в малогабаритній квартирі або у житлі, де постійно проживає 2 - 3 чоловіки, варто звернути увагу на складну модель. В такому випадку не доведеться перейматися за те, що зайві стільці займають забагато простору, але в разі потреби їх завжди можна дістати з комірки.

 

Сім’ям з дітьми буде зручно користуватись барними стільцями з сидіннями, що регулюються по висоті. Їх можна буде налаштувати під індивідуальні потреби кожного жителя будинку.

 

Отже вибір зручного і красивого барного стільця - справа нескладна, але їй також доведеться приділити деякий час, нехай це і буде всього 10 хвилин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги