Прес-релізи

Кредит онлайн на картку: як взяти і не переплатити

Фінансові проблеми хоча б один раз відчуває кожна українська сім'я. Причинами їх появи можуть стати платне навчання у ВНЗ, лікування або необхідність купівлі складної побутової техніки і т. п. Залежно від необхідної суми і терміновості вибирається оптимальний спосіб отримання коштів.

Якщо гроші потрібні терміново, а позичати у рідних або друзів не хочеться, то найкращим рішенням стане звернення до мікрофінансової організації. Перевагами співпраці з МФО є: оперативний розгляд заявки, можливість подачі заяви через інтернет, перерахування коштів на картку будь-якого українського банку. Кредит онлайн хоча і є швидким вирішенням фінансових проблем, все ж має суттєвий недолік - високі річні відсотки. З огляду на цей аспект, деякі організації пропонують новим клієнтам безкоштовні позики. Отримати кредит онлайн на картку під 0% можна і це не рекламний трюк.

Але як серед безлічі фінансових установ знайти ті, які надають новачкам безвідсоткові позички? Швидко і зручно вибрати компанію допоможе один з сайтів-агрегаторів. На таких ресурсах представлені відомості про всі МФО, що видають кредит на картку. Порівнявши їх, ви легко зможете знайти організацію з найкращими умовами надання позик.

 

Онлайн кредит на картку без відмови: на що звернути увагу, вибираючи компанію

Оформити позики онлайн сьогодні можна протягом півгодини і з будь-якою метою. Але багато пропозицій при детальному розгляді виявляються не більш ніж вдалим рекламним трюком. Щоб не попастися на нього, потрібно:

· ретельно вивчити всі наявні пропозиції МФО;

· дізнатися, під яку реальну ставку видається кредит на картку;

· переконатися, що відсутні приховані комісії;

· уточнити варіанти погашення позики, розміри штрафів та як їх можна уникнути.

Якщо надана інформація викликає у вас побоювання, то від послуг такої компанії краще відмовитися.

 

Кредит онлайн на картку цілодобово: як уникнути переплати

Співпраця з МФО може стати вигідною альтернативою навіть банківським продуктам. Але для того, щоб мікрокредити дозволили вирішити фінансові проблеми і не призвели до неприємностей, необхідно дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно вносити платежі, не допускаючи їх прострочення, щоб не довелося платити ще й штраф. Якщо до встановленої дати ви не змогли зібрати потрібну суму, то зверніться до компанії з проханням про пролонгацію. Деякі організації дозволяють продовжувати кредит онлайн без відмови в особистому кабінеті позичальника.

2. Регулярно поповнюйте картку, бо у деяких банків платіжні операції займають від трьох до п'яти днів.

3. Багато МФО пропонують клієнту, який звертається до них в перший раз, взяти кредит онлайн під 0%. Але всі подальші позики вже будуть з відсотками. Тому перш ніж взяти гроші, дізнайтеся, на яких умовах їх видають.

 

Моментальна позика: нюанси безпроцентної позики

Щоб отримані від мікрофінансової організації кошти дозволили з мінімальною переплатою розв’язати ваші проблеми, потрібно бути уважним при підписанні договору. Розраховувати на те, що зможете брати кредити на картку під 0%, як обіцяє реклама, не варто. Якби МФО видавали позики без нарахування відсотків, то вони б вже розорилися.

Пропонуючи такі продукти, організації отримують дохід від комісійних зборів. Тому вирішивши скористатися такою привабливою пропозицією, ґрунтовно вивчіть всі пункти договору, приділивши особливу увагу розділу про виплати. Інформація в ньому може містити банківські терміни, значення яких вам зобов'язані пояснити службовці компанії.

Тільки підійшовши до вибору кредитора відповідально, ви зможете уникнути переплат і використовувати отримані кошти для поліпшення свого фінансового становища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги