Прес-релізи

Компанія Samsung пояснила причини популярності 32-дюймових телевізорів

У корпорації Samsung стверджують, що навіть не дивлячись на зростання популярності величезних телевізорів з діагоналлю дисплея 60 і більше дюймів, 32-дюймові моделі ще довго будуть актуальними.

 

Наприклад, на сайті www.moyo.ua телевізори Samsung 32 дюйми продаються на «Ура». На думку відомого корейського виробника, причини незгасаючого попиту на телевізори середніх розмірів ховаються на поверхні. Детально про це – трішки нижче.

 

5 причин популярності 32-дюймових телевізорів

 

Проаналізувавши відгуки споживачів, корейська корпорація зробила висновки про найпоширеніші причини придбання пристроїв саме з такою діагоналлю дисплея:

 

  1. Зручність у використанні. Однозначно, телевізори невеликих та середніх розмірів виграють в ергономічності. Їх значно легше встановлювати, переносити з кімнати в кімнату, транспортувати. До того ж, знайти місце для такого девайса в рази простіше, ніж для його більшого «родича». В міру компактні пристрої органічно виглядають на тумбах, столах чи стінах, тому можуть бути встановлені у будь-якій кімнаті – дитячій, спальні чи навіть кухні.
  2. Функціональність. Розміри далеко не завжди впливають на функціональні можливості телевізора – набір опцій 32-дюймової моделі може повністю співпадати з 55 чи 60-дюймовим «велетнем». 
  3. Широкі можливості вибору. Щороку на ринку з’являються цікаві новинки невеликих розмірів. Зазвичай вони повністю відповідають вимогам часу та «канонам» телеіндустрії. Серед 32-дюймових телевізорів представлена величезна кількість моделей, які демонструють зображення в 4К, функціонують на базі сучасних Смарт-платформ, підлягають керуванню за допомогою смартфона.
  4. Доступна ціна. Звичайно, розмір діагоналі впливає і на вартість – моделі справді великих розмірів коштують дорого, тому навіть не розглядаються в якості варіантів для придбання багатьма потенційними споживачами. Альтернатива – телевізори з меншим екраном та, відповідно, привабливішим цінником. 
  5. Стильний дизайн. Дійсно, телевізори з мінімальними та середніми розмірами діагоналі часто виглядають цікавіше, ніж великі моделі. «Компактний» дисплей здається привабливим з естетичної точки зору, особливо, якщо «рамки» навколо нього не дуже великі і майже непомітні для неозброєного ока.

 

Дізнатися, на які ще актуальні та цікаві питання знає відповіді корпорація Samsung, кожен бажаючий може тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги