Прес-релізи

Лічильники банкнот і знищувачі паперу на захист безпеки.

Практично кожна організація чи підприємство мають інформацію, яка повинна залишатися тільки в її межах. Питання безпеки розрахунків з клієнтами або постачальниками також одні з найбільш пріоритетних у компаніях різного рівня та масштабу. Для того, щоб зробити більш ефективною роботу підприємства - варто використовувати в роботі лічильники банкнот і знищувачі паперу.

 

Як і будь-яка офісна техніка, шредери і лічильники банкнот володіють певними особливостями, на які варто звертати увагу в першу чергу. Крім популярності торгової марки, якості зборки існує ряд важливих параметрів.

 

Найбільш важливі параметри вибору лічильника банкнот.

Перейдемо до розгляду купюрорахувальних машинок. Для того, щоб купити лічильник банкнот ефективний і надійний в першу чергу рекомендуємо орієнтуватися на наступне:

  • Перевірка на наявності фальшивок мінімум за двома захисним ознаками - ультрафіолетовими і магнітними мітками. Це базовий набір детекцій, який вважається найбільш оптимальним для повноцінної роботи (ефективно реалізовано в моделях BCASH K-2108LCD, BCASH 6500T, BCASH K-2820). У багатьох лічильниках реалізована тільки УФ перевірка, яка вважається найбільш легкою для підробки.
  • Калькуляція по номіналах. Можливість вказати номінал банкнот і отримати загальну суму істотно полегшують і прискорюють процес перерахунку і підбиття підсумку. Калькуляція по номіналах в різних моделях реалізована по-різному. У певних модифікаціях результат відображається відразу, в деяких можна бачити проміжні результати на екрані (наприклад BCASH 6500T, PRO 150 CL/U).
  • Можливість якісного перерахунку ідеально нових або старих банкнот. Важливо, щоб роздільний механізм лічильника банкнот передбачав наявність мінімум 6 роликів. Тоді зчеплення з купюрами буде максимально ефективне, що дозволить розділяти як нові банкноти (наприклад, нові долари), так і сильно зношені.

Перераховані рекомендації по вибору лічильника валют дозволяють виключити вибір малоефективної моделі.

 

Найбільш важливі параметри вибору шредера.

Правильно підібраний шредер може стати дійсно корисним помічником в офісі. Якщо з'явилася необхідність купити знищувач паперу, то варто орієнтуватися спочатку на наступне:

  • Кількість подрібнюваних листів за раз. Найбільш очевидний параметр, який залежить від інтенсивності експлуатації або кількості користувачів. Якщо передбачається персональне використання, то досить 7-12 знищуваних листів за раз. У випадках більш активної експлуатації варто розглянути більш продуктивні рішення.
  • Фрагмент порізки або рівень секретності. Дана характеристика визначає, наскільки дрібно буде проводитися подрібнення. Всього існує 7 рівнів секретності шредера. Оптимальним для офісу є рівні 3 або 4. Даному рівню характерна перехресна порізка, що виключає можливість відновлення документа.

З огляду на дані параметри при виборі шредера можна отримати дійсно потрібний і ефективний пристрій.

Якщо у Вас виникають питання щодо вибору шредера або лічильника банкнот - рекомендуємо звернутися до фахівців «А-Техно». Більш ніж 12-річний досвід роботи в даному напрямку дозволяє підібрати оптимальні рішення для різних цілей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги