Прес-релізи

Відпочинок в Трускавці – вибираємо санаторій на 2019 рік

Оздоровлення та відпочинок в Трускавці завжди буде популярним. На них завжди буде попит. У 2019 році курорт очікує тисячі нових та постійних відвідувачів. Чому цей курорт такий успішний?

Відпочинок в Трускавці та оздоровлення

 Диво Трускавця починається з його розташування. Він знаходиться у мальовничій прикарпатській долині. В місті і на його околицях 14 джерел мінеральних вод, родовища гірського воску (озокериту).

Сюди зручно добиратись від Львова. Для цього можна скористатись електропоїздами або автотранспортом. Лише пару годин в дорозі від Львова і всі лікувальні можливості курорту до ваших послуг.

 

Трускавець – відпочинок, який вам потрібний

 Перед гостями курорту Трускавець стає питання. Як обрати санаторій чи готель, який відповідатиме їх потребам. Ми допоможемо розібратись в різноманітності пропозицій і забронювати саме той готель або санаторій, де ви отримаєте максимум користі від курорту.

Що треба враховувати при виборі санаторію?

  • Перш за все, варто розуміти з якою основною проблемою ви їдете до Трускавця. Досвідченим курортникам відомо, що основна спеціалізація Трускавця – захворювання нирок та сечостатевої системи. Також з допомогою мінеральних вод тут лікують захворювання жовчної системи та інші складні діагнози.
  • Обираючи санаторій, поцікавтеся, лікарі яких спеціалізацій в ньому працюють, які процедури використовують для лікування тих чи інших хворіб.
  • Враховуйте і розташування санаторію, наявність бювету на території комплексу чи поруч. Пиття Нафтусі – одна з основних процедур, її призначають більшості віподчиваючих. Тому враховуйте і те, наскільки далеко санаторій від бюветів.
  • Звісно, важлива і вартість відпочинку в Трускавці. Поговоримо про неї трохи детальніше.

 

Відпочинок в Трускавці: ціни і підбір

 Діапазон цін на відпочинок у Трускавці дуже великий. Все залежить від ваших очікувань і потреб. Якщо ви обираєте бюджетний варіант, можна забронювати розміщення в недорогих готелях або ж санаторіях Кристал, Алмаз чи Весна. В такому випадку можна замовити курс діагностики та лікування в одному з кращих медичних центрів.

Хочете відпочивати і оздоровлюватись з більшим комфортом? До ваших послуг Міротель, Ріксос, Женева, Карпати, Шахтар та інші готельні комплекси.

Де обрати і замовити відпочинок в Трускавці? Ми радимо сайт sanatorii-karpat.com. Тут найкращий вибір готелів, санаторіїв та пансіонатів, регулярно з’являються акційні пропозиції. Є і зручний функціонал для бронювання.

Відпочивайте з комфортом і користю, не забувайте ділитись цією публікацією.


Теги