Прес-релізи

«Здорова країна» — про те, як позбутися від залежностей

Фахівці реабілітаційного центру «Здорова країна» розповіли про те, як впоратися з алкогольною та наркотичною залежностями і про перешкоди, які можуть зустрітися на шляху одужання.

Перш за все треба розуміти, що вилікуватися від алкогольної залежності за короткий час не можна: тут все залежить не тільки від фахівців, а й від самого пацієнта. Обіцянки вилікувати від алкоголізму за місяць найчастіше залишаються обіцянками: через деякий час хворий знову наливає собі склянку «гіркої», щоб «розслабитися» і забути про життєві проблеми. Всі симптоми при цьому повертаються.

Що робити

Не можна вилікувати захворювання, якщо алкоголік або наркоман самі не визнають, що їм потрібна терапія. Комплексне лікування алкоголізму — складний процес, який вимагає не тільки перестати пити, але і жити в соціумі. Фахівці «Здорової країни» переконані, що алкоголіку потрібно допомогти навчитися отримувати задоволення від життя без чергової чарки алкоголю.

Це важливо не тільки для алкоголіків, але і для наркоманів, у яких ситуація ще складніша. Ускладнюється вона тим, що зняття абстинентного синдрому тут досить хворобливе, хоч біль фантомна. І чим більший стаж наркомана, тим складніше йому повернутися до нормального життя. Проте комплексне лікування наркоманії — не міф. Спільна робота хворого і реабілітологів «Здорової країни» дасть шанс навіть опіатної наркоману стати повноцінним членом суспільства.

Що пропонує «Здорова країна»

Алкоголікам і наркоманам необхідна кваліфікована допомога. Для них важливо навчитися жити самостійно, відновити самооцінку і отримати нові життєві орієнтири. «Здорова країна» пропонує реабілітаційні програми, засновані на американській програмі «12 кроків».

Фахівці вважають, що сам по собі відмова від спиртного або наркотиків не здатний вилікувати пацієнта, оскільки сама по собі вона не вплине на світогляд.

Головний фактор успішного лікування — бажання пацієнта почати нове життя і перестати сприймати алкоголь як єдиний спосіб отримати задоволення. «Здорова країна» допоможе кожному, хто усвідомив проблему і вирішив вилікуватися від залежності. Комфортні умови, психологічна і медикаментозна допомога допоможуть пацієнтові жити повноцінним життям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги