Прес-релізи

Польський Інститут у Києві запрошує на прес-брифінг з нагоди відкриття ХIІІ Днів польського кіно в Україні

25 жовтня 2018 року /четвер/ о 18:00 Культурний центр Кінотеатр «Київ» / вул. Велика Васильківська, 19 / фойє

Акредитація за телефоном 288 0304 або kyiv@instytutpolski.org
 
Учасники: Бартош Мусялович – Директор ПІ у Києві, Міхал Ґєрґонь – заступник Посла РП в Україні, Катажина Собанська та Марсель Славінський – сценографи та автори костюмів фільму «Холодна війна», Йоанна Кос-Краузе – режисер фільму «Птахи співають у Кіґалі». По закінченні – перегляд фільму «Холодна війна» (2018).

Цього року у п’яти містах України – Києві, Одесі, Вінниці, Харкові та Луцьку – буде представлено чотири повнометражні польські фільми, що вже здобули нагороди на престижних міжнародних фестивалях, визнання глядачів та світової кінокритики. У Києві фестиваль відкриватиме фільм, який заслужив вісімнадцятихвилинні овації після прем'єри в Каннах!

В основі сюжету лауреата Премії Оскар Павла Павліковського «Холодна війна» пристрасна історія кохання між двома людьми різного походження й темпераменту, які надзвичайно несумісні, та все ж тягнуться один до одного. Події стрічки розгортаються на тлі холодної війни 1950-х років у Польщі, Берліні, Югославії та Парижі.

Також, у рамках фестивалю ми представимо біографічну драму Лукаша Пальковського «Найкращий», яка є оповіддю історії Єжи Гурського, людини, котра подолала біг смерті та встановила світовий рекорд на чемпіонаті світу з тріатлону, здобувши титул чемпіона на дистанції Double Ironman.

 
Суспільну драма відомого польського режисера «Птахи співають у Кіґалі» представить другий режисер картини – Йоанна Кос-Краузе, яка, з цієї нагоди, завітає до Києва та Одеси.

Про історію польської метал-сцени можна буде дізнатись більше з комедії Міхала Рогальського «Готові на все. Екстермінатор».
 
Продовжуючи добру традицію дитячих кінопереглядів, у рамках фестивалю ми представимо фільм Марти Карвовської «Трабли», який порушить надзвичайно важливу тему дружби.

Усі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

акредитація за телефоном 288 0304 або kyiv@instytutpolski.org

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги