Прес-релізи

Елайнери Invisalign: вирівнювання зубів може бути гарним!

Чи існує альтернатива громіздким металевим брекетам, коли справа доходить до вирівнювання зубів? Так, і це елайнери Invisalign. Invisalign – це інноваційний ортодонтичний продукт, який…

Вирівнюємо зуби практично непомітно і красиво з елайнерами Invisalign

Чи існує альтернатива громіздким металевим брекетам, коли справа доходить до вирівнювання зубів? Так, і це елайнери Invisalign. Invisalign – це інноваційний ортодонтичний продукт, який вирішує питання морального дискомфорту, але дає той же результат, що і брекети та пластинки. В чому переваги цього продукту та чому він став таким популярним на стоматологічному ринку, читайте далі.

 

Invisalign: знайомство

Invisalign виконує ту ж саму функцію, що і будь-яка ортодонтична система - випрямляє та поступово зміщує зуби за допомогою своєї специфічної форми. Однак, якщо інші брекети виглядають як система дуг та замочків та є достатньо помітними, Invisalign виглядає практично непомітно за рахунок своєї напівпрозорої форми. До того ж, більша частина традиційних брекетів є постійними системами, тобто тими, які не знімаються впродовж тривалого часу, на відміну від Invisalign, які можна знімати під час їжі та очистки.

Ці елайнери виготовляються з прозорого і надзвичайно сильного пластику класу BPA (бісфенолу А). Бісфенол А - це промисловий хімічний матеріал, що в основному використовується для виготовлення харчових контейнерів та пляшок для води. При виготовленні елайнерів він проходить спеціальну обробку, щоб забезпечити ідеальну гіпоаллергенність виробу.

 

Виготовлення елайнерів Invisalign

Для виготовлення персонального елайнера (оскільки ці системи виготовляються лише на замовлення і не розповсюджуються як масовий продукт) стоматолог знімає цифрові відбитки зубного ряду з допомогою 3D-програми. Потім ця цифрова модель відправляється у лабораторію для виготовлення пробного елайнера. Після серії випробовувань пробного елайнера на міцність та відповідність зубному ряду, цифрова модель відправляється безпосередньо у лабораторію компанії-виробника, де виготовляється справжня система. Невдовзі (до місяця часу) пацієнт отримує не тільки свою персональну модель, а й її копію на випадок, якщо оригінал пошкодиться або втратиться.

 

Переваги систем Invisalign

  • Практично непомітні;
  • Зручні в очищенні;
  • Ефективні при 70% типових викривлень прикусу;
  • Можуть бути зняті при прийомі їжі та також у деяких інших випадках (наприклад, важлива зустріч чи виступ), якщо це не перевищуватиме загально-дозволеного часу - 2-4 год з 24-х за добу (кількість дозволених годин визначає стоматолог);
  • Гіпоалергенні;
  • Приємні на дотик та не викликають подразнення слизової, як це може статись з традиційними брекетами.

Єдиним недоліком даних систем називають їх вартість та необхідність частого відвідування лікаря, однак, це єдина конструкція у категорії ортодонтичних «вирівнювальників», яка візуально не створює жодного дискомфорту і може бути застосована у будь-якому віці.

 

Як довго слід носити елайнери?

Щомісяця лікар знімає нові цифрові дані та відправляє їх до компанії-виробника. Це робиться для того, щоб нові елайнери поступово рухали зуби у правильному напрямку. За весь період лікування пацієнт може змінити від 6 до 15 елайнерів. 

Кожен елайнер слід носити не менше двох тижнів і не більше 1,5 місяця (часові межі визначає стоматолог і відповідно до темпу вирівнювання зубів планує виготовлення нової системи). Трапляється, що елайнери стираються швидше, ніж це потрібно, якщо у пацієнта діагностовано бруксизм – у такому випадку візити до стоматолога повинні бути частішими, адже нерівність форми елайнера буде прямо впливати на якість вирівнювання та прикусу.

Аналогічно з іншими ортодонтичними системами, система Invisalign може викликати на перших порах неприємні та болісні відчуття, але це нормально. З часом Ви звикнете до наявності елайнера, а зуби пристосуються до руху.  

 

Дізнайтесь, чи підійдуть Вам елайнери та є чи інша альтернатива вирівнювання зубів

Хотіли би  дізнатись більше про елайнери Invisalign  ? У стоматологічній клініці СкайКлінік є можливість записатись на консультацію, де Вам у деталях розкажуть про передумови, процес та результати використання цих елайнерів. Також Ви зможете оцінити, як виглядають зуби до та після установки Invisalign на прикладах реальних пацієнтів. За Вашим бажанням, стоматолог може скласти план ортодонтичного лікування з декількох варіантів, які найбільше підходитимуть Вашим фінансовим та естетичним потребам.

Запис на консультацію проходить через форму на сайті https://skyclinic.com.ua

Ви також можете записатись по телефону, номери яких будуть вказані на сторінці реєстрації. Консультації проводяться щодня без вихідних.

 

Бажаємо Вам успіхів!

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги