Прес-релізи

Нові можливості накопичення: Дні Заощаджень від Райффайзен Банку Аваль та Страхової компанії «УНІКА Життя»

З 16 жовтня по 16 листопада 2018 року в мережі відділень Райффайзен Банку Аваль відбуватимуться Дні Заощаджень Страхової компанії «УНІКА Життя».

У Дні Заощаджень клієнти банку зможуть отримати індивідуальну консультацію про накопичувальне страхування життя, про те, як забезпечити фінансовий захист і стабільність на довгі роки для себе і своїх близьких, як накопичити на здійснення мрії і забезпечити гідну освіту дитині, придбати власне житло, або отримати додаткову пенсію - тобто про те, як дивитися у майбутнє з впевненістю і насолоджуватися життям, користуючись перевагами надійних сучасних фінансових інструментів.

 

Для участі в Днях Заощаджень, необхідно укласти договір накопичувального страхування життя в будь-якому з 300 відділень Райффайзен Банку Аваль по всій Україні і стати учасником розіграшу LCD телевізора з діагоналлю 50”.

 

Умови участі в Днях Заощаджень УНІКА Життя:

1. Період проведення: 16.10.2018 - 16.11.2018.

2. Мережа відділень Райффайзен Банку Аваль:

  • всього в акції беруть участь 300 відділень банку по всій Україні
  • 126 відділень банку - основні відділення проведення акції, в яких при укладенні договору накопичувального страхування життя, клієнт гарантовано отримує  портативний PowerBank*.

3. Формат: 6 хвиль (6 тижнів), в кожній хвилі задіяно 21 відділення банку.

4. Для участі в Днях Заощаджень:

Протягом місяця, в період з 16 жовтня по 16 листопада 2018 року необхідно укласти договір накопичувального страхування життя в будь-якому з 300 відділень Райффазен Банку Аваль. Річний страховий платіж повинен становити суму від 4 тис. грн (щомісячний платіж від 1 тис. грн.) . При укладенні такого договору, клієнт стає учасником розіграшу головного призу** акції - LCD телевізора з діагоналлю 50”. Також власник такого договору в одному з основних 126 відділень банку  клієнт гарантовано отримує портативний Power Bank.

5. Перелік відділень банку і графік проведення в них Днів Заощаджень УНІКА Життя до Вашої уваги тут: https://uniqa.ua/content/files/offers/branches_2018.pdf

 

*) Мається на увазі покупка портативного Power Bank за 1 гривню.

**) Під призом мається на увазі покупка LCD телевізор з діагоналлю 50 "за 1 гривню.
 

Довідка:
UNIQA в Україні:
UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких знаходяться в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу.

 

Страхова компанія «УНІКА Життя» є ексклюзивним представником в Україні Міжнародної асоціації незалежних страхових компаній Insurope. Insurope Multinational Benefits Association об'єднує страхові компанії 82 країн світу і обслуговує понад 600 провідних транснаціональних компаній.

 

UNIQA Insurance Group:
UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній в 18 країнах обслуговують близько 10 млн. Клієнтів.
Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Швейцарії та України.UNIQA - контакти для преси в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги