Прес-релізи

УНІКА приєдналася до програми лояльності Samsung Members

Страхова компанія «УНІКА» у вересні поточного року приєдналася до програми лояльності Samsung Members. Тепер учасники клубу Samsung Members зможуть користуватися спеціальними пропозиціями на Online сервісах УНІКА.

На сайті Страхової компанії «УНІКА» в Online сервісах клієнти мають можливість придбати он-лайн поліси страхування туристів, автострахування та страхування майна. Після внесення всіх необхідних даних і оплати, клієнти отримують страховий поліс відразу по електронній пошті, таким чином немає необхідності чекати доставку або їхати за отриманням поліса в офіс.

Також клієнти УНІКА мають доступ до своїх страхових договорів в онлайн режимі. Даний сервіс доступний також на сайті компанії в Кабінеті клієнта myUNIQA, де клієнти можуть отримувати інформацію про свої договори і страхові випадки,  оплачувати чергові платежи, продовжувати дії договорів, а також отримувати консультацію у персонального менеджера з будь-яких питань страхування.

 

Samsung Members це мобільний додаток  (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.voc&hl=ru ) з програмою лояльності, що передбачає надання користувачам окремих моделей смартфонів SAMSUNG Galaxy  (Note8, Note9, S9|S9+, S8|S8+, S7|S7 edge, А серії (2017-2018), J серії (2017-2018)) заохочень та спеціальних пропозицій.

 

Надійне забезпечення захисту інтересів своїх клієнтів і партнерів - основне завдання діяльності Страхової компанії «УНІКА». Компанія неухильно виконує взяті на себе страхові зобов'язання. Щомісячний сумарний обсяг виплат клієнтам УНІКА становить в середньому 60 млн. грн.

 

Довідка:

UNIQA в Україні. UNIQA Group вийшла на ринок України у 2006 році. Сьогодні компанії «УНІКА» та «УНІКА Життя», центральні офіси яких містяться в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування та страхування життя через загальнонаціональну мережу.

UNIQA Insurance Group. UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній та Східній Європі. 40 компаній у 18 країнах обслуговують близько 10 млн клієнтів.

Займаючи високі позиції на страхових ринках, UNIQA працює в Австрії, Албанії, Боснії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщині, Косові, Ліхтенштейні, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Швейцарії та Україні.

 

UNIQA. Контакти для преси в Україні:

Олена Симончук

01033, Київ, Україна

вул. Саксаганського, 70а

+38 044 225-60-00 (внутрішній 13-46)

E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua

www.uniqa.ua

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги