Прес-релізи

Ravak – це любов: 5 аргументів на користь інтернет-магазину сантехніки

«Якщо ванна кімната, то Ravak» – усі ж пам’ятають цю просту істину? Недаремно кумедне жабеня (те саме, що є символом виробника) твердо асоціюється у більшості потенційних споживачів лише з відмінною якістю, функціональністю та стилем. Наразі купувати продукцію відомого чеського бренду стало ще легше – завдяки появі Інтернет-магазину, який позбавляє від черг, необхідності багатогодинного шопінгу та взагалі потреби виходити з дому. Обрати необхідний товар можна за лічені секунди – варто лише чітко визначитися з головними вимогами до нього.

Головні переваги інтернет-магазину Ravak

 

Найголовніший секрет успіху будь-якого комерційного проекту на просторах мережі Інтернет – це висока якість обслуговування та конкурентоздатність. Не дивно, що Інтернет-магазин сантехніки Ravak не просто залишається на плаву, а ще й користується популярністю серед покупців. Серед головних його «плюсів» варто відзначити:

 

  1. Висока якість продукції, що реалізується. Ravak дійсно прикладає максимум зусиль для того, щоб досягти ідеальних характеристик власних розробок. Уся продукція, створена під іменем цього бренду, в обов’язковому порядку підлягає тестуванню та процедурі сертифікації і потрапляє на полиці магазинів лише у випадку відповідності загальноприйнятим нормам та стандартам

 

  1. Широкий асортимент. На що розраховує відвідувач сайту, «подорожуючи» сторінками віртуального каталогу? Правильно, на отримання необмеженого права вибору. Равак пропонує увазі своїх клієнтів найрізноманітніші моделі готових систем для ванної кімнати, а також аксесуарів, меблів чи окремих сантехнічних пристроїв.

 

  1. Кваліфіковане обслуговування. Незважаючи на те, що співпраця між покупцем і продавцем відбувається в режимі онлайн, якість обслуговування від цього аніскільки не страждає. Представники магазину завжди готові надати професійну консультацію та надати відповіді на актуальні запитання споживачів.

 

  1. Розумні ціни. Вартість розробок відомої торгової марки цілком і повністю відповідає таким показникам як: якість, функціональність,  надійність, довговічність. Крім того, в асортименті торгової марки є достатня кількість цілком бюджетних позицій.

 

  1. Зручна система оплати та доставки. Оплатити замовлений товар можна готівкою, через термінал швидкого обслуговування, банківською карткою та навіть у розстрочку (тобто частинами).  Процедура доставки здійснюється по всій території країни і займає, як правило, від 24 до 72 годин. 

 

Товари, придбані в Інтернет-магазині Ravak, у екстрених випадках можна повернути, дотримуючись головних правил, зазначених у відповідному розділі на сайті.

 

Інтернет-магазин сантехніки Ravak – це швидко, зручно та доступно для всіх бажаючих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги