Прес-релізи

Оновлений «Час. Підсумки тижня»: Нові виклики – старі принципи

У неділю, 23 вересня, о 18:00 «5 канал» презентує оновлений інформаційно-аналітичний тижневик «Час. Підсумки тижня». Ведучий – Віталій Гайдукевич.

У новому сезоні оновлений тижневик «Час. Підсумки тижня» запропонує глядачам ще більше цікавих тем, висвітлених редакцією програми неупереджено, ґрунтовно та докладно; експертних думок та фахових оцінок подій, що сколихнули Україну та світ протягом тижня, а також розкриє таємниці телевізійних за лаштунків, надавши можливість спостерігати наживо за підготовкою ведучого до ефіру.

 

Нова студія, нові виклики, старі принципи. Ми збільшили хронометраж випуску тижневика. Відтепер - цілих 45 хвилин якісної аналітики, а відтак, - ще більше можливостей розказати про те, що впливатиме на життя українців завтра. Події державного значення: їхні передумови та наслідки, ексклюзивні розслідування та найяскравіші моменти останніх семи днів розкриватимуться журналістами програми відверто і без недомовок.

 

Вже цієї неділі до уваги глядачів «5 каналу»:

  • Політична ЦВК: хто рахуватиме голоси на президентських та парламентських виборах?
  • Екстрадиція Тумгоєва: ворог мого ворога – мій друг?
  • Томос. Фінішна пряма.
  • Антикорупційні війни: міжусобиці НАБУ і САП.
  • Тайфун в Тайвані: страшні наслідки короля буревіїв.
  • Львівський книжковий форум: чим здивує та що запропонує одна з найбільших культурних подій країни?

Віталій Гайдукевич, автор та ведучий тижневика: «Політичний сезон осінь-весна. Нові виклики - старі принципи. Ми матимемо більше часу, щоб і надалі розставляти акценти над подіями, які змінюють наше життя вже зараз. Підсумки тижня - пріоритет змістовності».

 

Дивіться щонеділі о 18:00 інформаційно-аналітичний тижневик «Час. Підсумки тижня» на «5 каналі» та прискіпливо аналізуйте минулий тиждень для кращого розуміння тижня наступного.  

 

Прес-служба «5 каналу»,

Контактний телефон: 351-77-20

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги