Прес-релізи

Фестиваль “З країни в Україну” відбудеться у місті Сватове!

21 вересня на території Луганської області буде проходити фестиваль “З країни в Україну”.

Фестиваль «З країни в Україну» – це масштабний культурно-просвітницький фестиваль, який відбувається у маленьких містах східних областей України. Проект започатковано у 2014 році, щоб максимально допомогти місцевим громадам патріотів наповнити свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу.

Його історія починається у 2014 році. За цей час захід об’їхав 40 міст та 5 областей сходу та південного сходу України.

Мета фестивалю відкрити україну як одну із найрізноманітніших культурних країн світу своїм

громадянам, показати її розвиток в розбудові технологій, суспільства, бізнесу. Допомагає втілитися у життя ідеї фестивалю  "Ініціатива"З країни в Україну" здійснюється в рамках Програми сприяння громадській активності  "Долучайся!" , що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Програма фестивалю складається із 14 напрямків, кожен з яких наповнюється різноманітними активаціями і задіяє десятки людей під час підготовки. Саме ці напрямки комунікують основну ідею фестивалю – відкривати неймовірну різноманітність нашої країни в культурі, мистецтві та бізнесі її жителям

Цього року з’явилися нові локації «Влада і громада», «Молодь та спорт», «Клуб інтелектуальних ігор», «Охорона здоров’я». За допомогою цих напрямів, ми маємо на меті розповісти мешканцям міста про структуру влади на місцях, та проте, як вона має працювати. Продемонструвати нагальність проблематики організації дозвілля молоді для громад. Привернути увагу громади до проблем, які пов’язані із громадським здоров’ям. Підняти тему профілактики серцево- судинних захворювань.

Варто зазначити, що в 2018 році учасники фестивалю впродовж навчання на академії обирали міста-побратимидля представлення на заході. Ними стали окуповані населені пункти Донецької та Луганської областей, що мають спільні риси з містами-учасниками. Це було зроблено на знак того, що люди чекають кінця війни і хочуть донести ідею єдиного регіону та єдиної країни.

Міста-побратими будуть продемонстровані на фотовиставці. Містом-побратимом Сватового став Антрацит.

Ще однією особливістю цьогорічного фестивалю стало те, що мешканці міст самі запросили музичні гурти для виступу на вечірньому концерті. Тож на головній площі Сватового містяни почують The DOOX, Неспроста, Пасть Крокоділа та Тінь Сонця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги