Прес-релізи

Як отримати громадянство Кіпру: нові умови 2018 року

У порядку розгляду заявок на отримання кіпрського громадянства за інвестиції сталося чимало змін. Вони обговорювалися в рамках конференції The 3rd Cyprus Citizenship & Residency by Real Estate Investment Summit. Юридична компанія «Іммігрант Інвест» висвітлила основні аспекти та з'ясувала, наскільки вони істотні для потенційних громадян Кіпру.

Програма отримання інвестиційного громадянства Кіпру передбачає придбання первинної нерухомості на суму від двох мільйонів євро. Якщо інвестор зупинив свій вибір на комерційному об'єкті, йому доведеться докупити житлову нерухомість вартістю від півмільйона євро. Програма передбачає видачу громадянства і за придбання держоблігацій укупі з нерухомістю. Вартість держоблігацій починається від півмільйона євро.

Термін володіння нерухомістю починається при отриманні дозволу на будівництво. Кіпр підтримує будівельну галузь і таким чином пропонує широкі можливості для інвесторів і забудовників.

Подача заявки: що змінилося

Процедура тепер займе трохи більше часу: півроку замість трьох місяців. Проте реальні терміни оцінюються у 8 місяців. Розцінки на проведення перевірок не змінилися, але вони будуть проводитися більш ретельно з тим, щоб убезпечити інвесторів і агентів від шахрайських операцій.

Постачальники будуть більш ретельно перевірятися недавно створеним контролюючим органом — комітетом з нагляду і контролю. Він буде в тому числі регулювати кількість компаній-агентів, а також регламентувати взаємини інвестора і постачальника послуг. Обидві сторони також зобов'язані підписати декларацію, яка засвідчує, що компанія-агент ознайомила заявника з усіма особливостями програми, а інвестор зобов'язується її умови виконувати. Компанія-агент буде брати участь у підготовці річного звіту.

 

 

Уряд Кіпру ввів річну квоту в 700 паспортів. Проте вона навряд чи завадить планам інвесторів, оскільки за попередні роки кількість заявок не наближалася до цієї цифри. Та й за перше півріччя 2018 року було подано трохи більше 200 заявок.

 

Про вигоди отримання кіпрського громадянства

Заявник, який оформив громадянство Кіпру, має можливість відвідувати більше 150 країн без віз. Він також має право вчитися, працювати або вести бізнес у багатьох із цих країн. Для сплати податків інвестор також може вибрати будь-яку з країн, не зв'язуючи себе податковими зобов'язаннями з Кіпром. Проте податкова ставка в країні залишається на рівні 12,5%, що є додатковою альтернативою. Кіпр підписав угоди про уникнення подвійного оподаткування з представниками понад 50 країн.

Кіпрське громадянство зручне тим, що заявник не пов'язує себе зобов'язаннями, але в той же час отримує можливість вільно переміщатися і вести бізнес у ряді країн. Додатковий спосіб заробітку — здавання нерухомості в оренду. Завдяки тому, що туризм є однією зі статей доходу країни, цей напрямок стане джерелом пасивного доходу для ряду інвесторів.

Альтернативою громадянству Кіпру в Євросоюзі є інвестиційна програма  громадянства Мальти за інвестиції (MIIP) →

Про Іммігрант Інвест:

«Іммігрант Інвест» — юридична компанія, яка проконсультує заявників щодо особливостей отримання кіпрського громадянства і підбору нерухомості. У каталозі компанії понад двісті об'єктів, серед яких інвестор може вибрати відповідно поточним потребам. Фахівці Іммігрант Інвест розкажуть про формальні особливості програми, допоможуть пройти перевірку і належним чином оформити нерухомість.

Іммігрант Інвест

Victory House, 205, Archbishop Makarios Avenue

3030 Limassol, Cyprus

+357 (25) 030-038

cyprus@imin.pro

https://immigrantinvest.com

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Теги